نظر بهاره رهنما درباره قاسم خانی بعد از جدایی

۰۶ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۱۹۴۷۲۲۹ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

روز گذشته، چهارشنبه سوم خرداد، بهاره رهنما،‌ شیوا اردویی و مهیار طهماسبی، عوامل نمایش «دیگری»، مهمان کافه خبر بودند.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهاره رهنما در نشست نمایش «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی، به پرسش یکی از کاربران خبرگزاری خبرآنلاین پاسخ داد.

یکی از کاربران خبرآنلاین پرسیده بود: «من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده‌ام که بعد از جدایی از همسر سابق‌شان از ایشان به خوبی یاد کرده‌اند. از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی‌شان بوده‌اند یاد کردند از جمله پدر و برادر و همسر سابق‌شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.» 

بهاره رهنما در پاسخ به این کاربر گفت: «این نیز یکی از مصادیق عدم اعمال خشونت نسبت به یکدیگر است. پیمان قاسمخانی قدیمی‌ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی‌شود که دوستی‌مان لطمه ببیند.»

او ادامه داد: «جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه‌ها حتی اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می‌بینند و در کنار هم می‌خواهند.»

مشروح گفت‌و‌گو با عوامل نمایش «دیگری»؛ بهاره رهنما، شیوا اردویی و مهیار طهماسبی به زودی منتشر خواهد شد.

نمایش «دیگری» با بازی بهاره رهنما در نقش مدو و شیوا اردویی در نقش لی‌لا  و مهیار طهماسبی به عنوان طراح موسیقی تا 22 خرداد هر شب ساعت 21:45 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد بود.

داغ ترین ها

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
آرشن میگوید: ۸ شهریور ۱۳۹۶
قلمبه آبروی هرچی زن وبردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29 | 7 پاسخ
پاسخ Bahar : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
بي فرهنگ..اَمسال شما ابروي اين مملكتو ميبرن
آرشن میگوید: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
مادرت حرف زد گفت کارات خیلی خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بقیه مردم به مرض بخل وحسادت مبتلاهستن یاوه گو هستن!!!!معلومه بهاره چراالان این شدی مادرت که این باشه تو جی هستی؟؟؟؟
16 | 0 پاسخ
کامران میگوید: ۳ مهر ۱۳۹۶
آخ بهاره رهنما چقده با خودش گوشت داره خوش بحال شوهرش دیگه پیر نمیشه
0 | 0 پاسخ
N میگوید: ۴ بهمن ۱۳۹۶
بهاره رهنما که اینقدر پیمان قاسم خانی دوست داره یابراش دعا میکنه چراازش طلاق گرفت این عجیبه یا دشواره واسه ماادما که بخواهیم همین چیزایی رو درک کنیم
0 | 0 پاسخ