اولین مطالبه از رئیس جمهور/ رضا صادقی: امسال در ماه رمضای ربنای شجریان را می خواهیم

۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۵۲۰۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 آلبوم «یعنی درد» با صدای رضا صادقی منتشر شد.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا صادقی جدیدترین آلبوم خود را از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور کرد و همراه با آن در یادداشتی از رئیس جمهور ایران خواست کرامت هنرمندان و هنر این سرزمین را باز هم به آن‌ها برگرداند.

در بخش‌هایی از این یادداشت آمده است: «جناب روحانى دوست داشتنى، از كارگر زحمتكش تا پزشك و مهندس تا كشاورز و دامدار تا پير و جوان و خصوصا جامعه هنرمند براى حمايت از شما و باور شما حرف‌هاى زيادى را تحمل كردند و اميدهاى زيادى به وعده هاتان بستند. همه ما هم دعا می‌كنيم و هم درخواست كه اين دوره به ما ثابت كنيد اشتباه نكرديم و سلامهـاى شما ، سلامى صادق بوده و هست.

آقاى روحانى مردم من خسته از درد هستند. آنها جانشان را براى سرزمينشان گذاشتند و باور شما. مردم من هم تحريم را نمی‌خواهند هم تحقير را .

شما ثابت كرديد كه خادم اين مردم هستيد پس لطفا كسانى كه فاسد و ظالم هستند به حق مردم از دولت مردميتان دور كنيد .... سفره مردم را دريابيد كه شرم پدران را نبينيم. كرامت هنر و هنرمند را برگردانيد، رمضان امسال از شما ربناى استاد را هديه می‌خو اهیم.»

جدیدترین آلبوم رضا صادقی با دوازده قطعه به نام های: «حال بارون، یعنی درد، همه اون روزا، من و یادت، معصومانه، دل دلا، یه چیزی کمه، آروم برم، همه چی خوبه، اولین بارون، من دوست دارم، دیگه تموم شد» منتشر شده است و علاوه بر رضا صادقی که در این آلبوم برخی ترانه ها را سروده و ملودی ساخته، هنرمندانی چون مهران خالصی، مسعود همایونی، بابک بابایی، مهرداد احمدزاده، نیکان، سعید زمانی، فرشید ادهمی، حدیث دهقان، فواد غفاری،صابر قدیمی و... همکاری هایی را داشته اند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین