هادی ساعی در واکنش به نتیجه انتخابات: تازه داشتم درس مدیریت شهری می خواندم که تیر خلاص به سمتمان شلیک کردند!

۰۱ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۶۳۷۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

هادی ساعی، یکی از اعضای ورزشی شورای شهر، از اتفاق تلخ دعوای ورزشکاران در شورای شهر انتقاد کرد.
 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اين قهرمان المپيك كه يكي از اعضاي موفق شوراي شهر در دو دوره گذشته بود و هر بار هم به صورت مستقل توانسته بود يكي از شش نفر بالاي راه‌يافتگان به شورا باشد، درباره آنچه در جلسه صحن شورا رخ داد، مي‌گويد: «راستش دقيقاً نمي‌دانم، اما آقاي جديدي از ابتداي جلسه با دست به عليرضا دبير اشاره مي‌كرد. بعد هم سمت او آمد و ضربه‌اي به او وارد كرد. در طرف مقابل هم عليرضا دبير ضربه‌اي را زد كه فكر كنم چون انگشتر دستش بود، باعث خراش روي صورت عباس شد.»

او با انتقاد از اين اتفاق مي‌گويد: «متأسفانه در يك‌سال گذشته، با اتفاقاتي كه افتاده بود، جو بدي عليه ورزشكاران در شورا به وجود آمد، در حالي كه ما چند نفر نمي‌دانيد چقدر در اين يك دهه براي حضور مؤثر در مديريت شهري زحمت‌ كشيديم. خود من در اين سال‌ها از اول رفتم و درس خواندم و مدرك مديريت برنامه‌ريزي شهري گرفتم. تازه به مسائل شورا و مديريت شهري آشنا شده بوديم. اين هجمه واقعاً به دور از انصاف بود، اما بعضي رفتارها از سوي تعدادي از دوستان قهرمانمان، اين مسائل را تشديد كرد. به طوري كه باعث شد در انتخابات دوره پنجم شاهد عدم اعتماد مردم خوب‌مان باشيم. فكر مي‌كنم دعواي امروز هم تير خلاص به پيكر نيمه‌جان حضور ورزشي‌ها در مديريت شهري بود كه شليك شد.» 

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
majid میگوید: ۲ خرداد ۱۳۹۶
تازه داشتی درس مدیریت شهری میخواندی؟ خجالت بکشید . بدون تخصص وارد شورا شدید تازه درس مدیریت شهری می خواندی؟ شورای شهر جای آدمهای متخصص و با تجربه است نه آنکه تازه یادت بیفتد درس مدیریت شهری بخوانی
0 | 0 پاسخ