بازگشت سلطان به پرسپولیس/ از شایعه تا واقعیت حضور دادکان بین قرمزها

۰۱ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۲۲۹۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

به گزارش خبر ورزشی، فرشید گلزاده، محمد زادمهر و حیدرضا گرشاسبی قرار است  به زودی جای خود را به بهروز منتقمی، علی پروين و بیژن ذوالفقارنسب بدهند. اگر چه زمزمه هايی مبنی بر حضور محمد دادكان هم به عنوان عضو جديد هيات مديره در برخی محافل شنيده مي شود اما يك منبع موثق اين خبر را رد كرد.
علی اکبر طاهري و جعفر كاشانی به همراه سه عضو جديد تركيب كابينه پنج نفره هيات مديره باشگاه را تشكيل خواهند داد و آنگاه هيات مديره جديد مديرعامل را انتخاب مي كنند تا دارنده حق امضا معرفی شود.
وزارت ورزش از دو باشگاه سرخابی خواسته برنامه و فهرست بودجه خود را برای فصل بعد ارائه داده و مطابق قانون تجارت بعد از تصويب توسط مجمع عمومی دو باشگاه وارد فاز عملياتی مي شود.
پيش از اين وزارت ورزش به تنهايی نقش مجمع عمومی هر دو باشگاه را بر عهده داشت كه اين امر و داشتن مجمع مشترك برای دو باشگاه در يك سطح رقابت مخالف مقررات فيفا محسوب مي شد. سال گذشته نمايندگان وزارت ورزش و كار و ارشاد و برنامه و بودجه به تفكيك در مجمع دو باشگاه منصوب شدند تا اين معضل رفع شود. اكنون شعبانی بهار، صالحی امیری و نوبخت در مجمع پرسپولیس و  طیب نیا، ربیعی و احمدی در مجمع استقلال حضور دارند.هيات مديره استقلال هم با تغييراتی همراه خواهد بود.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین