پسر جوان: نامه ای خواندم که می گفت مادرم رفتارهای کثیفی دارد، خانه را آتش زدم تا همه بمیریم اما ...

۲۸ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۶۲۱۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 پسر جوان که در آتش سوزی عمدی خانه شان پدر و خواهر و برادر 8 و 12ساله اش را به کام مرگ کشانده بود رضایت اولیای دم را جلب کرد تا به زودی از زندان آزاد شود.

ساعت 5بامداد شانزدهم فروردین 88به کلانتری 17 مارلیک خبر رسید در واحد چهاردهم یک مجتمع مسکونی آتش سوزی رخ داده است.  ماموران کلانتری و اتش نشانی همزمان به ساختمان مورد نظر رفتند و دریافتند آتش سوزی در طبقه چهارم مجتمع مسکونی رخ داده است. بررسی ها نشان می داد در آهنی مقابل واحد 14 با قفل کتابی از بیرون بسته شده است. آتش نشانان قفل در را شکستند و وارد خانه شعله ور شدند و با پیکر سوخته زن میانسال و پسر جوان روبه رو شدند. آنها با امبولانس اروژانس به بیمارستان منتقل شدند و ماموران اتش نشانی پس از مهار آتش با جنازه های سوخته پدر 47ساله خانواده و پسر 12ساله و دختر 8ساله اش مواجه شدند. جنازه ها با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و پلیس Police به تحقیق از همسایه ها پرداخت.

وقتی همسایه ها گفتند از چند روز قبل صدای درگیری اعضای این خانواده با یکدیگر را شنیده اند تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد. زن میانسال که دچار سوختگی شده بود روی تخت بیمارستان به پلیس گفت: نیمه شب از بوی دود و اتش بیدار شدم و همه خانه را شعله ور دیدم. پسر بزرگم اشکان قبل از من بیدار شده بود. می خواستم همسر و دو فرزند کوچکم را بیدار کنم اما متوجه شدم مرکز آتش اتاقی است که آنها در انجا خوابیده اند. به سرعت به سمت در خانه رفتم تا از همسایه ها در خواست کمک کنم اما متوجه شدم در خانه از بیرون قفل شده است.

وقتی کارشناسان اتش نشانی در گزارشی آتش سوزی را عمدی اعلام کردند اشکان 18ساله لب به اعتراف گشود و به جنایت Crime آتشین  اعتراف کرد.

وی که از بیمارستان مرخص شده بود در بازجویی ها انگیزه عجیبی را برای به اتش کشیدن عمدی خانه شان مطرح کرد. وی گفت: نامه مرموزی به دستم رسید که زندگی ام خراب شد و گمان کردم مادرم به پدرم خیانت Cheat کرده است.از ان روز به بعد دعواهای پدر و مادرم شدت  گرفت. من که تحت تاثیر این ماجرا قرار گرفته بودم یکباره تصمیم به آتش زدن خانه گرفتم. قفل کتابی حفاظ در را بستم و خانه را با بنزین اتش زدم.

این پسرکه حالا 26سال دارد در آستانه محاکمه قرار داشت که توانست رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب دیروز از جنبه عمومی جرم Crime پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من قصد کشتن Killing اعضای خانواده ام را نداشتم و فقط برای جلب توجه دست به چنین کاری زدم. مادر و عمویم اعلام رضایت کرده اند و حالا 88 سال است که در زندانم از دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و اشکان را به 8 سال  داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین