افشاگری از نقشه های دختر دونالد ترامپ برای رئیس جمهور آمریکا شدن!

۲۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۹۰۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

فیلمی که یک شبکه تلویزیونی آمریکای قصد پخش آن را دارد، اسرار مهم ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ را فاش می‌کند. 

العالم :در این فیلم مستند که کانال " ۴ " تلویزیون آمریکا آن را پخش خواهد کرد، آنچه آن را "برنامه‌های محرمانه" دختر رییس جمهور آمریکا برای احراز سمت ریاست جمهوری آینده آمریکا نامیده است، فاش می‌شود.
 
اسپوتنیک در گزارشی اعلام کرد که این فیلم ایوانکا سخنان را نقل می‌کند که می‌گوید: "اگر همان آرمان‌های سیاسی پدرم را داشته باشم، هرگز شگفت‌زده نخواهم شد". 
 
این فیلم فاش می‌کند که هدف ایوانکا از پافشاری برای این که معاون پدرش در کاخ سفید باشد بدون این که سمت رسمی داشته باشد و مزدی دریافت کند، کسب آگاهی و تجربه لازم برای جامه عمل پوشاندن به آرمان‌هایش در زمینه تصدی سمت ریاست جمهوری آمریکا است. 
 
روانشناسان و تحلیلگران سیاسی که میهمان این فیلم مستند هستند خاطرنشان می‌کنند که ایوانکا در عمل تمایل به تصدی سمت ریاست جمهوری آینده آمریکا دارد. 
 
"ویکی وارم" فعال رسانه‌ای که پیشتر با ترامپ و دخترش چند مصاحبه داشته است در این فیلم می‌گوید: "برای نزدیکان به ترامپ و کسانی که پی گیر برنامه‌های ترامپ هستند، خبر اعلام رسمی تمایل ایوانکا ترامپ برای ورود به رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا، شوکه کننده نخواهد بود". 
 
وی افزود: ایوانکا از حمایت و پشتیبانی کامل پدرش در زمینه‌های مختلف برخوردار است و حتی آرمان‌های سیاسی او که به هیچ وجه با آرمان‌های پدرش در تعارض نخواهد بود، مورد حمایت دونالد ترامپ است. 
 
این فیلم به صراحت بیان می‌کند که ایوانکا همواره سعی می‌کند که به عنوان فردی "صاحب تاثیر متعادل" بر پدرش ظاهر شود تا تصویر ذهنی متفاوت از پدر برای خود ترسیم کند.
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین