تحلیل آقای خواننده درباره جادوگر: اگر مشاور خوب داشت، در رئال مادرید توپ می زد

۲۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۳۰۸۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 خواننده مطرح پاپ کلاسیک مهمان ما در کافه خبر بود و از علایق ورزشی خود گفت.

 

زاوش محمدی: حامي پس از چند سال دوري دوباره سال گذشته به سطح اول موسيقي كشور بازگشت و موفقيتي چشمگير داشت. او كه از كودكي به  دليل شغل پدرش به استاديوم آزادي مي‌رفت، علاقه زيادي به فوتبال و بسكتبال دارد. حامي از وضعيت اين روزهاي فوتبال ايران ناراضي است و مي‌گويد بعضي بي‌اخلاقي‌ها، ورزش و مخصوصاً وضعيت فوتبال ايران را به چالش كشيده است:

* شما در كنار خوانندگي چند سال هم عضو تيم فوتبال و بسكتبال هنرمندان بوديد. توضيح مي‌دهيد چطور شد كه وارد دنياي ورزش شديد؟

اين موضوع به سال‌ها قبل برمي‌گردد. زماني كه پدر من مدير مجموعه ورزشي آزادي بود و از آن زمان من تمام بازي‌هايي كه در اين استاديوم برگزار مي‌شد را تماشا مي‌كردم. آن دوران هم پرسپوليس در استاديوم آزادي بازي مي‌كرد و استقلال در امجديه. من از آن زمان خاطرات زيادي دارم مخصوصاًٌ بازي پرسپوليس و هما كه پرسپوليس 6 گل زد. همچنين پدرم مربي فوتبال بود و به همين دليل من هم علاقه زيادي به فوتبال پيدا كردم.

* اين موضوع باعث نشد تا شما فوتباليست شوي؟

فوتبال براي من يك تفريح و سرگرمي بزرگ بود. در كودكي هميشه خانه بودم و اهل بيرون و كوچه نبودم و همچنين به دليل فيزيك ضعيفم نتوانستم عملكرد خوبي در فوتبال داشته باشم و به همين خاطر هميشه دروازه‌بان بودم اما به مرور زمان كه وضعيت بدني بهتري پيدا كردم، علاقه‌ام به ورزش بيشتر شد و به خاطر قد بلندم جذب بسكتبال شدم. مدتي در تيم انتظام زير نظر حميد كاشاني بازي كردم. بعد از آن سربازي رفتم و جذب موزيك شدم تا اينكه تيم فوتبال و بسكتبال هنرمندان تشكيل شد و در چند بازي تيم هنرمندان را همراهي كردم اما سال گذشته از ناحيه زانو دچار مصدوميت شدم و بازي نكردم.

* تيم مورد علاقه‌ات در اين سال‌ها كدام تيم بود؟

من به خاطر تيري آنري طرفدار آرسنال بودم. آن تيم هم تميز بازي مي‌كرد و ليگ برتر انگليس را هر روز تماشا مي‌كردم. جالب اينجاست كه آن روزها بارسلونا و رئال‌مادريد آن‌قدر پرطرفدار نبودند و مردم بيشتر طرفدار منچستريونايتد، بايرن‌مونيخ و ليورپول بودند. به خاطر فرگوسن هم كمي علاقه به منچستر داشتم اما در دوران نوجواني و جواني مثل همه هم‌نسل‌هايم طرفدار آرژانتين و مارادونا بودم. در سال‌هاي اخير به دليل فوتبال منطقي و تكضرب هوادار آلمان هستم و دوست داشتم در جام جهاني و رقابت‌هاي ديگر تيم ملي آلمان قهرمان شود اما اين روزها به دليل اتفاقاتي كه در قرعه‌كشي جام جهاني و ليگ قهرمانان رخ داد و همچنين سياست‌ها و آلودگي‌هايي كه در فوتبال ما وجود دارد، از فوتبال كمي فاصله گرفتم و اين موضوع آزارم مي‌دهد. حتي بازي ايران و آرژانتين را هم نگاه نكردم.

* شما كه آن‌قدر با دقت فوتبال اروپا و جهان را پيگيري مي‌كردي، بازيكن مورد علاقه‌ات چه كسي بود؟

&

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین