خروپف کنید، کشته می شوید!/ رمزگشایی از پرونده عجیب قتل پسر 11 ساله

۲۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۲۳۳۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

پسر جوانی که پس‌از مصرف مواد مخدر، دوستش را به‌خاطر خروپف در خواب خفه کرده و با حکم دادگاه و تأیید دیوانعالی کشور در آستانه اعدام قرار گرفته بود، توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

محاکمه این جوان صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد تا این بار قضات دادگاه او را از جنبه عمومی جرم Crime محاکمه کنند.به‌گزارش خبرنگار حوادث Accidents «ایران»، سیزدهم اردیبهشت سال 89 جسد پسر 11 ساله‌ای به‌نام «شهرام» که پشت ساختمان مسکونی‌شان افتاده بود پیدا شد و پزشکان قانونی اعلام کردند پسر بچه را خفه کرده‌اند.کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند شهرام با پسر جوانی به‌نام «رامین» 22 ساله دوست بود که یک روز قبل از وقوع قتل Murder با هم بوده‌اند. رامین پس‌از دستگیری به کارآگاهان پلیس Police گفت: شب حادثه Incident شهرام به‌ خانه ما آمد و با هم مواد مخدر Drugs مصرف کردیم. پس از اینکه خوابش برد صدای خروپفش باعث ناراحتی خانواده‌ام شد، برای همین بینی‌اش را گرفتم تا صدای  خروپفش قطع شود اما صبح متوجه شدم که مرده است، بعد جنازه‌اش را بیرون بردم و پشت خانه‌مان انداختم.متهم به قتل پس از محاکمه به قصاص محکوم شد و زمانی‌که با تأیید حکم قصاص یک قدم با چوبه‌دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

صبح دیروز او از زندان Prison به شعبه چهارم دادگاه کیفری که با حضور قاضی Judge عبداللهی- رئیس- و قاضی کیخوا- مستشار دادگاه- تشکیل جلسه داده بود انتقال داده شد تا از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود. پس از پایان محاکمه، قضات وی را به 8 سال حبس و یکصد ضربه شلاق Whip محکوم کردند.
&

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین