علی کریمی، پست مهتاب کرامتی را بازنشر کرد/ شعار انتخاباتی که در ایران سوژه شد

۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۸۲۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

طی روزهای اخیر پلاکارد معروف مربوط به «شعار انتخاباتی در کانادا» بین ورزشکاران و هنرمندان معروف در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

 ۲۴ آنلاین، مهتاب کرامتی در جدیدترین پُست اینستاگرامی خود عکسی از پلاکارد انتخاباتی در کانادا که پیش از این رضا کیانیان نیز آن را منتشر کرده بود، را بازنشر داد و نوشت: این جمله رو باید با آب طلا نوشت : «شعار انتخاباتی در کانادا: سیاستمداران بد توسط مردم خوبی که رای نمی‌دهند انتخاب می‌شوند. »

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس نیز با بازنشر پُست مهتاب کرامتی، نوشت:

«سیاستمداران بد ، توسط مردم خوبى که راى نمیدهند، انتخاب میشوند!!؟دوستان عزیز من قصد سوء استفاده از هیچى ندارم، تمام اون کسایى که حق رإى دارن، داراى عقل و شعور هستن و قدرت تشخیص، ازادانه میتونن اصلح خود را انتخاب کنن قابل توجه اون سریا که فکر میکنن من چیزى گرفتم بابت پست هام در اینجا و کانال تلگرام، نه عزیزانى که موقعیت خود را در خطر میبینید ، من به هیچکدام احتیاجى ندارم، خدارو شکر در حد خود دارم که رزق روزى کنم و محتاج کِس و نا کِس نشوم!! ولى تا امثال شما باشه طبیعتاً تغییرى اساسى در این مملکت نمیکنه، به امید روزى که به عقاید یکدیگر احترام بزاریم، و عقده هاى نداشتمونو سر کس دیگه خالى نکنیم عزت و ذلت دست خداست، بقیه هیچ کارن
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین