برنامه ریزی ستاره مشهور فوتبال ایران برای بازی در لیگ آمریکا!

۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۸۹۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات
یکی از بازیکنان جوان و مشهور فوتبال ایران در تلاش است تا با گرفتن ویزای آمریکا، بتواند به این کشور مهاجرت کرده و فوتبال خود را در لیگ MLS دنبال کند.

پروسه اخذ ویزای اقامت توسط وکلای این فوتبالیست اسم و رسم‌دار در ماه‌های اخیر به خاطر فرمان جنجالی و پرسروصدای مهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا سخت شده است و شرایطی را فراهم کرده که اجرایی کردن این تصمیم به تأخیر بیفتد.
 
این فوتبالیست مشهور در شرایط کنونی از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد برای عقد قرارداد دارد و قطعاً در فصل جدید هم در لیگ برتر در تیم جدید خود حضور خواهد داشت. 

منابع آگاه به خبرنگار گروه ورزشی 
خبرگزاری میزان، اطلاع دادند که هدف اصلی ستاره مورد نظر این است که بتواند هر طور که شده با درخشش در لیگ برتر اعتماد کارلوس کی‌روش را به دست بیاورد تا در سال منتهی به جام جهانی 2018 یکی از مسافران روسیه باشد اما با توجه به اتفاقات گذشته بعید به نظر می‌رسد که این بازیکن بتواند یکی از افراد منتخب سرمربی تیم ملی برای حضور در جام‌جهانی باشد. 

با این حال گفته می‌شود این بازیکن که از جوان‌های پرطرفدار فوتبال ایران به حساب می‌آید، در کنار برنامه فوتبالی‌اش برای رسیدن به جام جهانی، به دنبال فرصت مناسبی است تا با مرور زمان بتواند ویزا اقامت آمریکا را دریافت کند و سپس راهی لیگ MLS شود.
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین