افشاگری روزنامه پیروزی از جزئیات درگیری برانکو با باشگاه پرسپولیس

۱۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰۷۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

برانکو می‌خواهد با پرسپولیس ادامه دهد اما با شرایطی که از نظر مالی به نفعش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس توانست با اقتدار و پس از سال ها عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست آورد. بدون شک سرخ ها این قهرمانی را مدیون نسخه شفا بخش برانکو ایوانکویچ هستند. کسی که توانست کاری کند که هیچ مربی ای طی 10 سال اخیر نتوانسته بود انجام دهد. به همین جهت تمام هواداران پرسپولیس و البته مدیران این باشگاه مایلند که این سرمربی کروات به کارش در باشگاه ادامه دهد. چیزی که قطعا خود برانکو هم به آن مایل است. اما در این میان مشکلی وجود دارد که کمی کار پرسپولیس و مربی اش را پیچیده می کند.

برانکو با وجود اینکه مایل است بماند اما از طرفی دیگر سعی دارد ابتدا مطالباتش از باشگاه را بگیرد و سپس اوکی نهایی را بدهد. در حال حاضر پاداش قهرمانی،مطالبات فصل قبل و البته امسال نکاتی هستند که برانکو رویش تاکید دارد تا بتواند از باشگاه دریافت کند. اما آنطور که روزنامه پیروزی نوشته،چالش برانکو و باشگاه بر سر پرداخت مالیات است. برانکو به تازگی گفته است که مالیات را من نباید پرداخت کنم و این وظیفه را به باشگاه محول کرده است در حالی که باشگاه پرسپولیس هنوز در خصوص مالیاتی که میزان آن مشخص نیست اظهار نظر رسمی نکرده است.

به نظر می آید تا بحث پرداختی های برانکو اعم از مالیات و مطالبات حل نشود، دل این مربی برای ادامه دادن با پرسپولیس صاف نخواهد شد و این حواشی در آستانه بازی حساس مقابل الوحده اصلا به نفع پرسپولیس نیست. 

 

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین