ملکه قاچاق ایران دستگیر شد؛ یک زن با 7 کیلو کوکائین در فرودگاه امام به دام ماموران افتاد

۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۵۱۸۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

سردار سید مسعود زاهدیان رئیس پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs ناجا، گفت: در سال گذشته اقدامات پلیس با افزایش ۱۵ درصدی کشف مواد مخدر همراه بود و بالغ بر ۶۳۱ تن و ۱۲۴ کیلو گرم مواد کشف شد که ۷۷ درصد در حاشیه شرق کشور انجام شد و نشان دهنده تمرکز ما به مرزهای شرقی کشور است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ادامه داد: افزایش ۳۵ درصدی جمع آوری معتادان متجاهر در سال گذشته نشان می دهد ستاد مبارزه با مواد مخدر زیرساخت های لازم را برای نگهداری این افراد و تجهیز مراکز ماده ۱۶ را در دستور کار قرار داده اند در این راه وزیر کشور بسیار همراه بودند و پیگیرانه مسائل مربوط به افزایش اردوگاه های ماده ۱۶ را دنبال می کرد. همچنین جرایم خرد در رابطه با موادمخدر از جمله سرقت Stealing های داخل خودرو و همچنین دعواهای خانوادگی نیز در طول سال گذشته به نحوه چشمگیری کاهش داشت.
وی به همکاری خوب قوه قضائیه برای جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر اشاره کرد و گفت: با رویکرد اطلاعاتی پلیس و همکاری قوه قضائیه سر شاخه های اصلی توزیع مواد مخدر در کشور شناسایی و دستگیر شده اند تا جایی که در سال گذشته ۶۷ درصد از کشفیات به خاطر استفاده از اخبار و اطلاعات از قبل رصد شده بود و در زمینه کشفیات شاهد رشد ۷ درصدی بوده ایم.
سردار زاهدیان افزود: در سال گذشته در گروه های استانی که به سه گروه تقسیم شده اند اجرای طرح های عملیاتی را گسترش دادیم که در این زمینه شاهد رشد در استان ها بودیم. اقداماتی که انجام شد در مجموع باعث جمع آوری ۱۴۹ هزار و ۶۹۹ نفر 
معتاد Addicted شد که نسبت به سال قبل از آن، رشد ۳۵ درصدی داشته است.
وی ادامه داد: در سال گذشته در درگیری با قاچاقچیان در نقاط مختلف کشور ۱۶ درصد افزایش درگیری در مناطق مرزی داشته ایم، در نقطه ورود مواد مخدر به کشور شاهد افزایش فعالیت های همکارانم بوده ایم و ۶۷ تن نسبت به سال گذشته افزایش آمار کشف مواد مخدر در مرزهای شرقی را شاهد بوده ایم.

 

سردار زاهدیان گفت: ۶۳۱ تن و ۱۳۴ کیلو گرم مواد کشف شده که ۴۸۵ تن و ۳۷۵ تن از آن در مرزهای شرقی بوده است که در مجموع شامل ۷۷ درصد از کشفیات می شود.
وی افزود: در حوزه بین المللی 
پلیس Police اقدامات خوبی انجام داد همکاری با پلیس آلمان، ایتالیا ترکیه و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس انجام شده که با گسترش این همکاری ها موفق به انهدام چندین باند بین المللی شدیم.
سردار زاهدیان به همکاری پلیس 
مواد مخدر Drugs ایران با پلیس روسیه و سریلانکا اشاره کرد و گفت: نقش پلیس ایران در این همکاری ها، مهم و برجسته بوده است.
وی به فعالیت پلیس در 
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین