سحر دولتشاهی به دنبال آزادی "رعنا"

۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۹۷۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 سحر دولتشاهی بازیگر کشورمان به نمایندگی از پویش حمایتی «ارمغان آزادی» که با هدف حمایت از زندانیان زن جرائم غیرعمد تشکیل شده است، نوید آزادی مادری را به فرزندانش داد.
به نقل از روابط عمومی ستاددیه کشور، به دنبال تفاهم‌نامه همکاری ستاددیه کشور و معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری جمعی از هنرمندان کشور در قالب پویش «ارمغان آزادی» به دنبال شناسایی و آزادی Freedom نسوان دربندی اقدام می‌کنند که نه بر حسب یک اقدام مجرمانه بلکه بر حسب یک اشتباه یا ناآگاهی روانه زندان Prison شده‌اند.

در همین راستا عصر روز گذشته (28 فروردین ماه) سحر دولتشاهی بازیگر Actor سینما Cinema سفیر این پویش مردمی با حضور در جمع خانواده یکی از مددجویان تحت حمایت ستاددیه از وضعیت خانواده و مشکلات فرزندان مادری جویا شد که به دلیل یک بدهی 177 میلیون تومانی با حکم قضایی مدتی است که در حبس به سرمی‌برد.

«رعنا- الف» مادر 38 ساله نیما و شیما بعد از فوت همسرش به دلیل ضمانت بانکی از شریک زندگی خود با یک بدهی سنگین روانه زندان می‌شود و هرچند شاکی از بخش قابل توجهی از حقوقش صرف نظر می‌کند اما بابت الباقی بدهی، این سرپرست خانواده ناخواسته و بدون ارتکاب فعل مجرمانه‌ای راهی زندان می‌شود که این ورود به زندان مشکلات روحی زیادی را هم به وی وارد می‌کند.

از آغاز فعالیت این پویش در روز میلاد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها تا به امروز، مردم نوعدوست ایران اسلامی با حمایت معنوی و مالی نزدیک به 3 میلیارد ریال وجوه نقدی به حساب اختصاصی ستاددیه جهت مشارکت در امر آزادی زندانیان زن واجد شرایط واریز کرده‌اند که تمامی این وجوه در راستای استخلاص این دسته از محبوسان اختصاص خواهد یافت.

گفتنی است، هم اکنون 200 زندانی Prisoner زن جرائم غیرعمد در کشور تحمل حبس می‌کنند که قریب به 90 درصد این بانوان بدون هرگونه  سابقه کیفری هستند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین