واکنش تند سیدجلال حسینی به شوخی های منشوری پرسپولیسی ها در برنامه نود

۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۰۷۸۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

سید جلال حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آیتمی که برخی از بازیکنان پرسپولیس در آن شرکت کرده و صحبت هایی را درباره او انجام دادند گفت: من واقعا برای برخی متاسفم. اگر کسی با خودش مشکل دارد مشکلش را حل کند. من هیچ کاری با حسین ماهینی ندارم. آن ها می خواهند مردم را بخندانند اما بحث خنداندن با این کارها فرق می کند. بازیکنان باید بدانند جایگاه شان کجاست.

وی ادامه داد: کاری که این ها کردند تا مردم را بخندانند به درد خودشان می خورد.مردم به این چیزها نمی خندند. باید بازیکنان حد و حدودشان را بدانند.همه می دانند که طارمی و ماهینی نقش بازی می کنند. من متاسفم برای برخی که دست به این کارها می زنند.
 این تنها حاشیه آیتم طنز نبود و فرشاد احمدزاده هم در آخرین پستش در صفحه اینستاگرام از رامین رضاییان به خاطر حرفی که در برنامه نود زده دلجویی کرده. احمدزاده در آیتم مربوطه در جواب سوال میثاقی که راجع‌به وصله ناجور تیم پرسیده بود، به یک کلمه بسنده کرد: "رفت!" کاملا مشخص بود که منظور او از این جمله، اخراج رامین رضاییان از تیم بوده البته فرشاد در صفحه اینستاگرامش نوشته که فقط به قصد خنده چنین حرفی زده و هیچ مشکلی با رامین رضاییان ندارد

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
فرشاداحمدزاده میگوید: ۱۶ آذر ۱۳۹۶
خوب کردیم خوب کردیم دلمون خواسته
3 | 3 پاسخ