دزدیدن ماشین گرانقیمت بخاطر رفتن به عروسی!!

۲۸ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۴۵۵۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 روزنامه ایران در گزارشی به جلسه دادگاه یک گروگانگیر پرداخت.

 

در این گزارش آمده است:

بینی، گونه و لب‌هایش عمل شده و دندان‌هایش نیزمیلیون‌ها تومان خرج برداشته بود تا آن‌طور مرتب و یکدست شوند. او پسری از اهالی یکی از جنوبی‌ترین مناطق پایتخت بود که دست‌هایش با دستبند به دست پسردیگری دوخته شده و هر دو مقابل بازپرس علی وسیله ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت نشسته بودند.

پسرجوان که کامیارنام داشت، به اتهام آدم ربایی، سرقت به عنف، سرقت خودرو و اخلال در نظم عمومی بازداشت شده اما هنوز اتهامات دوست‌اش مشخص نشده بود.

کامیار- 30 ساله-، عصر 21 فروردین امسال، مقابل مطب یک پزشک درشرق تهران کمین کرده بود تا اینکه زن جوانی بیرون آمد و به طرف خودروی گرانقیمت‌اش رفت.همان موقع پسرجوان به طرف زن نگونبخت حمله ور شد ودرحرکتی رعد آسا چاقویی زیر گردنش قرارداد. بعد هم با تهدید اورا به بیابان‌های اطراف جاجرود کشاند.

او پس از سرقت طلاها و خودرو، زن جوان را در نزدیکی تهرانپارس رها کرد وگریخت.صاحب خودرو پس ازاینکه خود را به کلانتری رساند، ضمن تسلیم شکایت به تشریح ماجرا برای مأموران پرداخت.سپس پرونده دراختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرارگرفت و شماره پلاک خودروی سرقتی به تمامی واحدهای گشت اعلام شد.

شنبه 26 فرودین بود که مأموران گشت پلیس آگاهی به سرنشینان خودروی «هیوندا» توسان مشکوک شده و پس از بررسی پلاک خودرو متوجه سرقتی بودن‌اش شدند.به همین خاطر دستور ایست دادند اما سرنشینان خودرو بدون توجه به فرمان پلیس با سرعت گریختند. حتی تیرهای هوایی مأموران نیز مانع فرارشان نشد. تا اینکه درجریان عملیات تعقیب وگریز، متهمان خودرو را رها کرده و به خانه‌ای پناه بردند که مأموران آنها را بازداشت کردند.

شرح بازجویی از کامیار را در دادسرای ویژه مبارزه با سرقت می‌خوانید:

خودرو را چطور سرقت کردی؟
داشتم با موتورسیکلتم از آن نزدیکی رد می‌شدم که چشمم به خانمی افتاد که سوار بر خودروی گرانقمیت بود.زن جوان وارد مطب دکتر شد و من هم موتورم را درکوچه بالایی پارک کردم و در کمین صاحب خودرو نشستم. وقتی زن جوان به طرف ماشین‌اش آمد وسوار شد، در عقب ماشین را باز کردم و سوار شدم.

با تهدید چاقو از او خواستم به طرف جاجرود برود. اوکه حسابی ترسیده بود در راه التماس می‌کرد که اجازه دهم برود. زن جوان می‌گفت همسرش استاد دانشگاه است و انسان‌های با آبرویی هستند. آن روز مواد مخدر مصرف کرده بودم و توهم شدیدی بهم دست داده بود.وقتی در بیابان‌های اطراف جاجرود توقف کردم به دروغ به زن جوان گفتم نامزد من یکی از دانشجویان شوهرت است. به او گفتم که او نامزد مرا اغفال کرده و از او فیلم و عکس تهیه کرده و من برای انتقام از او این کار را انجام داده‌ام.بعد هم طلاها، عابر بانک و رمز عابر بانک زن جوان را گرفتم و بعد از اینکه چند عکس از او گرفتم، دوباره سوار ماشین شدیم و به سمت تهرانپارس رفتیم و او را در همان حوالی رها کرده و با خودرواش فرار کردم.

واقعاً چنین چیزی بود، شوهر او، نامزدت را اغفال کرده بود؟
نه، برای ترساندن زن جوان این موضوع را گفتم.

هدفت ازسرقت چه بود؟
من وضع مالی خوبی دارم و سال‌هاست که در مغازه دایی‌ام کار می‌کنم.اما قبل از عید با دایی جروبحث‌ام شد و او مرا از مغازه‌اش اخراج کرد. همین مسأله باعث شد تا رابطه‌ام را با خانواده مادرم کم کنم. اما آنها دست از تحقیرشان برنمی‌داشتند. 6 اردیبهشت عروسی خاله‌ام بود و من برای عروسی نیاز به یک ماشین مدل بالا داشتم تا جواب تحقیرهای آنها را بدهم. خودم پژو 206 داشتم اما ماشین را فروختم و 5 میلیون بدهی‌ام را که برای رفتن به خارج از کسی قرض گرفته بودم پرداختم، 12 میلیون تومان پول لمینت دندان‌هایم

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین