بیماری بعد از عمل زانو فوت کرد/ شکایت از بیمارستان سینا پس از 39 سال

۲۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۴۱۴۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

پرونده حادثه ریزش‌آوار بیمارستان سینا که 39 سال پیش 11 نفر را به کام مرگ کشانده بود، با طرح دومین شکایت وارد مرحله تازه‌ای شد.

 

شانزدهم فروردین‌ماه امسال بود که گزارشی تحت عنوان رونمایی دوباره از پرونده آوار مرگ در بیمارستان سینا در صفحه حوادث Accidentsروزنامه «جوان» چاپ شد. روز قبل از چاپ گزارش اعضای خانواده‌ای که 39 سال قبل پدر بیمارشان را به علت حادثه Incident ریزش آوار در  بیمارستان سینا از دست داده‌اند به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و اعلام شکایت کردند. یکی از اعضای این خانواده گفت: پدر شوهرم قاسم مرادی 39 سال قبل دقیقاً روز سوم مردادماه سال 57 برای عمل زانو در بیمارستان سینا بستری شد. یک روز بعد چهارم مردادماه بخش جراحی داخلی بیمارستان فروریخت که در جریان آن 11 بیمار زیر آوار جان باختند و 10 نفر دیگر هم به شدت زخمی شدند. در آن حادثه پدر شوهرم فوت کرد و ما هم پس از دفن جسد شکایتی نکردیم تا اینکه چندروز قبل متوجه شدیم الان هم می‌توانیم از بیمارستان شکایت و درخواست دیه کنیم به همین دلیل به دادسرا آمدیم و شکایت کردیم.

پس طرح این شکایت قاضی مدیر روستا دستور تحقیق درباره این حادثه را صادر کرد و همچنین قرار شد آتش‌نشانی چنانچه در بایگانی‌اش درباره این حادثه اطلاعاتی دارد به دادسرا بفرستد. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مرد میانسالی اهل قزوین به دادسرای جنایی آمد و با ارائه برگه فوت پدرش گفت: پدرش یکی از قربانیان حادثه 39 سال قبل بیمارستان سینا بوده و وقتی خبر شکایت خانواده‌ای از بیمارستان را در روزنامه خوانده است تصمیم گرفته تا برای دریافت دیه پدرش شکایت کند. تحقیقات درباره این شکایت ادامه دارد. 

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین