رالی بازی، پای زن و شوهر جوان را به دادگاه کشاند!

۲۶ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۲۱۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات
رالی بازی های مرد جوان همسر او را برای گرفتن طلاق به دادگاه خانواده کشاند.
 
زن جوان که از رالی بازی‌های شوهرش خسته شده بود، با حضور در دادگاه خانواده دادخواست طلاق خود را ارائه داد تا به زندگی سه ساله خود با شوهرش برای همیشه پایان دهد. این زن به قاضی گفت: سه سال است که با مهران زندگی می‌کنم، اما تب دیوانه وار این مرد به رالی مرا دیوانه کرده است. هر شب و هر روز به پیست رالی می‌رود و رالی بازی می‌کند. تمام کار و زندگی‌اش را رها کرده و فقط به رالی فکر می‌کند. حتی سرکار هم نمی‌رود. سه سال است که خرج زندگیمان را پدرشوهرم می‌دهد. هرچه به مهران می‌گویم برای خودش کاری دست و پا کند تا ما هم بتوانیم زندگی مستقل خودمان را داشته باشیم فایده‌ای ندارد. از صبح تا شب با دوستانش قرار می‌گذارد و رالی بازی می‌کند. جالب اینجاست که حتی در این رشته هم به جایی نرسیده و فقط از روی علاقه بازی می‌کند.

دیگر از دستش خسته شده‌ام. کافی است بخواهیم جایی برویم، آن‌وقت جنگ و دعوا شروع می‌شود. چون مهران می‌خواهد برود و رالی بازی کند. برای همین نمی‌تواند همراه من به مهمانی بیاید. از جنگ و دعواهای هر روزمان خسته شدم. برای همین دیگر نمی‌خواهم در کنار این مرد بی مسئولیت زندگی کنم و درخواست طلاق دارم. او باید بین من و رالی یکی را انتخاب کند. من مشکلی ندارم برای تفریح به مسابقه برود اما نباید همه زندگی را فدای رالی بازی کند. اگر می‌تواند سر کار برود و زندگی مستقلی برای خودمان بسازد من برمی‌گردم.

در ادامه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی، همسرم از همان ابتدا می‌دانست که عاشق رالی هستم. او با همین شروط با من ازدواج کرد و حالا بهانه گیری می‌کند. من نمی‌توانم ازاین کار دست بکشم.من عاشق رالی هستم و او این را بهانه‌ای برای جدایی کرده است. چرا آن زمان که با هم آشنا شدیم با این موضوع مشکلی نداشت. تازه آن وقت من بیشتر برای مسابقات وقت می‌گذاشتم. پدرم همه نیازهای زندگی ما را تامین می‌کند و او هیچ کمبودی در زندگی ندارد.

در پایان نیز قاضی رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین