دعوای لفظی شدید بین حمید گودرزی و یغما گلرویی/ پس لرزه های کنایه به نویدمحمدزاده همچنان ادامه دارد: بعضی ها بی رگند!

۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۷۳۶۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

حمید گودرزی بعد از نزدیک به دو هفته جواب انتقادات یغما گلرویی را داد. داستان از آنجایی شروع شد که گودرزی در برنامه دورهمی صحبتهای عجیبی درباره یکسری بازیگران و نوع پوشش آنها مطرح کرد. کدهای او درباره بازیگر مربوطه به نوید محمدزاده ختم می شد و هر چند گودرزی در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که منظورش محمدزاده نبوده اما کاملا مشخص بود که مخاطب خاص او کسی نیست جز بازیگر موفق فیلم ابد و یک روز. چند روز بعد از این اتفاق یغما گلرویی ترانه سرای شناخته شده کشورمان در پستی شدیدا از گودرزی بابت حرفهایش انتقاد کرد. گلرویی نوشت:" بعضی ها تارهای سفید موشان بیشتر و بیشتر می شود اما خودشان نمی شوند. یعنی به در و دیوار می زنند تا بشوند و نمی شوند. فیلمهاشان اغلب اکران نشده و در سوپر مارکتها فروخته می شود. به فیلمهاشان ریشخندانه «فیلم سوپری» می گویند. پس پا پیچ بازیگران فیلمهای جدی می شوند برای دیده شدن.
بعضی ها عقده ی هالیوود دارند و بازیگران فرنگی و تازه لباس آن بازیگران،نه بازیشان. مو چرب می کنند و کت و شلواری مثل آنان می پوشند اما باز هم راهشان به تبلیغ مبل در بیلبوردهای یافت آباد ختم می شود. پس پاپیچ بازیگرانی که بی کت و شلوار هم چشم نوازند می شوند برای دیده شدن.

حالا حمید گودرزی تصمیم گرفته به صحبتهای گلرویی پاسخ بدهد. او در صفحه اینستاگرامش نوشته: از رسوايي هاي زندگي شخصي در عرصه مجازي، اتهام سرقت ترجمه هاي ديگران، ترانه سرايي براي مطرب هاي مرتد آن سوي آب و خواننده گان لوس آنجلسي، تا كل كل با روزنامه كيهان و همزمان حقوق گرفتن از سازمان اوج (وابسته به سپاه پاسداران) و ترانه ارزشي گفتن، مظهر شو آف و خودنمايي ايران ملغمه اي است غريب از تناقض هايي كه او را مضحكه خاص و عام كرده، اما دست بردار نيست، در جستجوي هويت از دست رفته و آبرو و اعتبار هرگز نداشته آتش بيار معركه هايي مي شود كه نه دخلي به او دارد و نه فهمش را دارد.
در عرصه بزرگ ترها بال بال مي زند به اميد جلب توجهي، غافل از اينكه تنها عِرض خود مي برد و زحمت ما مي دارد.

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
اخه چرابعضیاخودشونونخود هرآشی میکنن طرف خودش چیزی نگفته این چی میگه این وسط
2 | 0 پاسخ