سرقت در سرقت در شیراز!!!

۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۹۱۱۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 فرمانده انتظامی فارس گفت: در 2 عملیات جداگانه 2 سارق که در تعطیلات نوروزی امسال از 2 منزل مسکونی اقدام به سرقت طلا و جواهرات به ارزش بیش از 22 میلیارد ریال کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سردار سرتیب دوم احمد علی گودرزی، افزود: در یکی از این سرقت ها، سارق با اطلاع از نبود صاحبخانه در منزل، مبادرت به ورود به منزل کرد و با استفاده از تجهیزاتی مانند دستگاه برش و دیلم از 2 گاو صندوق موجود در این منزل، طلا و جواهراتی به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال را به سرقت برد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت حادثه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و پس از انجام بررسی های لازم، سارق دستگیر شد و به جرم ارتکابی اقرار کرد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: سارق یاد شده پس از دستگیری ادعا کرد که طلاها را در داخل یک سطل زباله انداخته اما پس از مراجعه ماموران هیچ اثری از طلاها یافت نشد.

گودرزی گفت: به دنبال بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته منطقه و موجود در سطح شهر مشخص شد که ادعای سارق درست است و کیسه طلاها توسط یک فرد کارتن خواب که در سطل های زباله جست و جو می کرد برداشته و رد وی نیز تا بافت فرسوده شیراز دنبال شد.

فرمانده انتظامی فارس افزود: طلاهای مسروقه مجددا در یک منقل خانه توسط یک سارق دیگر از فرد کارتن خواب دزدیده شد و در نهایت تمام این افراد با پیگیری های پلیس دستگیر شدند و همه طلاها نیز از آنها بازپس گرفته شد.

 

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین