سلفی ممنوع/ سلفی بگیرها زودتر پیر می شوند!

۱۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۲۶۲۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

کارشناسان می‌گویند که امواج اکترومغناطیس تابیده شده از موبایل با تخریب DNA منجر به پیری پوست و مانع ترمیم خود به خودی پوست شده و باعث تجمع فشار اکسیداتیو در سلول شده که منجر به افزایش چین و چروک‌ها می‌شود.
معتادان سلفی توجه داشته باشید! متخصصان پوست هشدار داده اند که قرار دادن پوستتان به طور مداوم در معرض نور و تابش گوشی‌های هوشمند ممکن است باعث آسیب رساندن به پوست، بالا بردن سرعت پیری و افزایش چین و چروک شود. پزشکان تنها با دیدن آسیب بیشتری که یک طرف از صورت دیده است می‌توانند تشخیص دهند که افراد گوشی را با کدام دست خود می‌گیرند.  عکس سلفی چین و چروک صورت و سرعت پیری پوست را افزایش می‌دهد! 
به گفته سیمون زواکی مدیر پزشکی کلینیک پوست لینیا در انگلستان «وبلاگ نویسان و افرادی که سلفی‌های زیادی از خود می‌گیرند باید نگران باشند. حتی نور آبی که از پشت مانیتور به ما می‌رسد می‌تواند باعث ایجاد آسیب پوستی شود» 
کارشناسان می‌گویند که امواج اکترومغناطیس تابیده شده از موبایل با تخریب DNA منجر به پیری پوست می‌شود. این امواج می‌تواند منجر به شکستن رشته‌های DNA شود که مانع ترمیم خود به خودی پوست شده و باعث تجمع فشار اکسیداتیو در سلول شده که منجر به افزایش چین و چروک‌ها می‌شود. 
به گفته زین اوباگی موسس کلینیک سلامت پوت اوباگی در آمریکا «شما در ابتدا متوجه گرفتگی بافت پوست تان می‌شوید که در طرف دیگر آن قابل مشاهده نیست. من فکر می‌کنم که نیاز به ایجاد یک مکانیسم دفاعی داریم، این نور نوعی مغناطیس است که روی پوست تاثیر می‌گذارد. این میدان مغناطیسی می‌تواند مواد معدنی پوست را تغییر بدهد که ضدآفتاب نمی‌تواند جلوی این تخریب را بگیرد»

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین