درخواست باورنکردنی قاتل یک دختر نوجوان: لطفا زودتر اعدامم کنید!/حوادث

۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۲۳۴۰۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

چهارم بهمن سال 93 در پی قتل مرموز دختر نوجوانی که به دست یک سارق درخانه‌ شان کشته شده بود؛ کارآگاهان برای راز گشایی از جنایت تحقیقات تخصصی را شروع کردند.
 10 روز پس از این جنایت مرد میانسالی با مراجعه به پلیس، ازشاگرد سابقش شکایت کرد ومدعی شد او با کمک همدستش وی را ربوده و تحت آزار وشکنجه قرار داده‌اند. تا اینکه پس از گرفتن یک برگ چک10 میلیون تومانی او را با دست و پای بسته در بیابان های ورامین رها کردند.\
با این شکایت بلافاصله هردو متهم دستگیر شدند. با دستگیری آنها بود که راز دوجنایت هولناک فاش شد. یکی از سارقان در اعتراف‌هایش پرده از راز قتل دخترنوجوان درخیابان شوش و قربانی دیگری برداشت وگفت که جسد دومین قربانی‌اش که مرد جوانی بود را به چاهی انداخته است. بدین ترتیب عامل قتل‌ها که جوان 27 ساله‌ای به نام میثم بود به اتهام دوفقره قتل عمد، آدم ربایی وسرقت به دوبار قصاص محکوم شد.همدستش مجید- 24ساله- نیز به حبس محکوم شد.
گفت‌و‌گو با عامل جنایت
چرا سرقت می کردی؟

وسوسه شدم.البته صاحبکارم دستمزدم را نمی‌داد
زمان سرقت بیکاربودی؟
خیر در آهنگری کار می‌کردم
چرا دختر نوجوان را کشتی؟
از روی عمد نبود وقتی وارد خانه‌ شان شدم و خواستم پول های گاوصندوق خانه را بدزدم، مرا دید. وقتی اورا با دست پرت کردم سرش به کابینت آشپزخانه خورد و بعد متوجه مرگش شدم...
چرا صاحب‌کارت را ربودی و شکنجه‌اش کردی؟
او دستمزدم را نمی‌داد برای همین نقشه ربودن اورا با دوستم کشیدم.
الان پشیمان هستی؟
بله اما دیگر فایده‌ای ندارد...
چند سال است که در زندان هستی؟
از دوسال پیش زندانی هستم. تمام روزها و شب‌هایم با کابوس مرگ همراه شده می‌خواهم زودتر اعدامم کنند تا از این کابوس‌ها نجات پیدا کنم.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین