کله پاچه ای که کار بازیگر کمدی ایران را به بیمارستان کشاند/از مهران مدیری بخاطر نه گفتن عذرخواهی کردم/ارژنگ امیرفضلی در خندوانه مطرح کرد

۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۰۳۶۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

برنامه تلویزیونی خندوانه شب گذشته میزبان ارژنگ امیر فضلی بازیگر سینما و تلویزیون بود. 
در ابتدا امیر فضلی در خصوص فعالیت این روزهای خود گفت: درحال تمرین تئاتر «رویای شب دهم» هستم. قرار است دهم اردیبهشت اولین اجرای آن روی صحنه برود. 
وی در پاسخ به سوال جوان در خصوص علت کم کاری خود اظهار داشت: این سوال را همه می پرسند اما کم کار نمی‌کنم؛ شاید زنگ خورم کم است. سال گذشته دو کار کودک به من پیشنهاد شد.
 وی در خصوص شروع فعالیت حرفه‌ای خود عنوان کرد: برای اولین بار با نوروز 72 به تلویزیون آمدم. در این کار آقای کاردان به من و داود اسدی گفت میتوانیم طرح و متن های خودمان را ارائه کنیم و چند متن ما هم به کار گرفته شد. 
وی ادامه داد: بعد از این برنامه، من، داود اسدی و مهران مدیری با صحبت هایی که داشتیم، مستقل کار کردیم و «پرواز 57» را ساختیم. 
بازیگر «اخراجی ها» درباره دوستی با داود اسدی بیان کرد: با داود اسدی همکلاسی بودیم و از ابتدا ایده هایمان را بیان می کردیم. ما گرافیک خوندیم و خدمت سربازیمان تمام شده بود. دنبال کار بودیم اما فکر نمی‌کردیم به تلویزیون بیاییم. 
بازیگر «ساعت خوش» در خصوص عمل جراحی اخیر خود اظهار داشت: قبل از عید دو جلسه فیلمبرداری برنامه محله گل و بلبل رفتم. بعد از تصویربرداری زمانی که به خانه رفتم، کله پاچه ای که در یخچال بود را گرم کردم و خوردم. خوابیدم و با درد شدید قفسه سینه بیدار شدم و به همین خاطر به درمانگاه رفتم. مسکن زدند اما آرام نشدم. 
وی ادامه داد: زمانی که با مسکن آرام نشدم، خودم را به بیمارستان رساندم. دولا دولا رفتم اورژانس. عکس گرفتند؛ من با درد شدید روی تخت بودم که یکی گفت: اینجا بیمارستان خصوصی است و هزینه های عمل و تخت و ... را توضیح داد و من با دردی که داشتم گفتم آقا فقط یک آژانس برای من بگیرید (خنده) . من با ماشین به بیمارستان لبافی نژاد رفتم و آنجا هم با عکس که گرفتند و گفتند مشکل از لوزالمعده است و تخصص ما معده است. من از آنجا با آمبولانس به بیمارستان شهدای تجریش رفتم و بعد از تشخیص، عمل جراحی داشتم و التهاب های لوزالمعده را جراحی کردند . 
جوان گفت: تو هم دوره و رفیق مهران مدیری، رضا عطاران ، سعید آقا خانی بودی و آنها در ادامه کارگردانی کردند. چرا تو با آنها کار نکردی؟ 
امیر فضلی پاسخ داد: به من نگفتند. مهران مدیری یکبار سر برنامه شوخی کردم گفت بیا که من از او معذرت خواهی کردم. گفتم من آیتم بازی نمی‌کنم؛ بلکه دلم یک کار جدید، فکر جدید با بچه های ساعت خوش می خواهد. 
در بخش پایانی جوان از امیر فضلی درخواست کرد که به عنوان استندآپ کمدین در برنامه حضور داشته باشد؛ اما وی گفت: قول نمی دهم اما سعی می‌کنم حضور داشته باشم. 

 
داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
چقدر مزخرف
0 | 0 پاسخ