رامین رضاییان بعد از پرسپولیس به این باشگاه می رود؟

۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۷۱۸۴ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

رامین رضاییان در جلسه عصر روز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس با تصمیم سرمربی این تیم از جمع سرخپوشان کنار گذاشته شد و باید تیم جدیدش را معرفی کند.
رضاییان که در جلسه مشترک با برانکو حضور نداشت پس از رفتن به باشگاه از اعلام آخرین تصمیم برانکو مطلع شد.
رضاییان طی روزهای اخیر در تلاش بود تا رضایتنامه خود را دریافت کند و مطمئن شده بود راه بازگشتی به پرسپولیس ندارد.
یکی از محورهای صحبت های رضاییان پس از حضور روز گذشته در باشگاه پرسپولیس هم همین بود و این بازیکن به مسئولان باشگاه اعلام کرد من الان نمی توانم با هیچ تیمی تمرین کنم و با توجه به این که تیم ملی بازی دارد از شرایط آمادگی دور می شوم و دچار افت می شوم.
رضاییان تاکید کرده شما که نیازی به من ندارید رضایتنامه ام را بدهید تا به تیم دیگری بروم اما باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد در ازای صدور رضایتنامه رضاییان مبلغی را دریافت کند و به او اعلام کرده باید تیم بعدی اش را معرفی کند تا با آنها وارد مذاکره شویم.
طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس قصد دارد رضاییان را ترانسفر کند تا بتواند برای باشگاه درآمدزایی کند.
رضاییان از قطر پیشنهاد دارد و از دو تیم اروپایی هم پیشنهادات غیررسمی دارد که قطعی نیست و مبلغ آنها هم ناچیز بوده و حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار است.
پیشنهاد قطری رضاییان جدی تر است ولی هنوز کتبی نشده است و به صورت شفاهی از طریق ایجنت ها با او مطرح شده است.
رضاییان به دنبال رفتن به لیگ های خارجی است و در لیگ ایران بازی نخواهد کرد و حتی در گفت و گوی عیدانه ای که با برنامه نود در اردوی تیم ملی داشت از تمایل زیادش برای رفتن به اروپا صحبت کرد.
رضاییان فعلا سیاست سکوت را در پیش گرفته و پس از دیداری که روز گذشته با برانکو داشت هم صحبت خاصی بین این دو نفر رد و بدل نشد و با توجه به این که از تصمیم قطعی برانکو برای کنار گذاشتنش خبر داشت چندان اصراری برای تغییر نظر وی از خود نشان نداد.
از طرف دیگر واکنش های هواداران به اعلام خبر جدایی رامین رضاییان هم باعث شده است برانکو تمام نظرات صفحه شخصی خودش در اینستاگرام را غیرفعال کند.

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
کیمیا میگوید: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
رامین نباید میرفت.
2 | 0 پاسخ
ثمین میر میگوید: ۵ فروردین ۱۳۹۷
من عاشق رامین رضاییان هستم و او شوهر آیندم هست
0 | 0 پاسخ