مایلی کهن: کی روش اگر خوب بود به جای فرگوسن می گذاشتنش؛ به همه می گویم که من یک احمقم

۱۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ۵۶۳۸ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

محمد مایلی کهن بار دیگر روی آنتن یک برنامه زنده به سیم آخر زد و جملات تاریخی گفت.
محمد مایلی‌کهن موج جدید انتقاداتش از تیم‌ملی را آغاز کرده‌است.او بعد از یک برنامه تلویزیونی ، این‌بار در رادیو به تشکیلات فدراسیون فوتبال و تیم‌ملی انتقاد کرد. 
مایلی کهن با انتقاد از ادبیات کی‌روش گفت:«متاسفانه کی‌روش از زمانی که وارد تیم ملی فوتبال شد افراد مختلفی را مورد توهین قرار داد، وی به رانندگان تاکسی توهین کرد، به اسدی، کفاشیان، والی‌زاده، ترابیان، نمازی دستیارش و ... توهین کرد. رفتارهای انتقادبرانگیز ایشان در جام ملت‌های آسیا، برخوردش با سرمربی کره‌جنوبی، دیدار با سوریه و قطر و ... که این رفتارها دور از شان یک سرمربی است. فقط تیم ملی منافع ملی نیست و باشگاه هم جزو منافع ملی است. باشگاه و تیم ملی لازم و ملزوم هم هستند، از دل باشگاه خوب است که می‌توان تیم ملی خوب داشته باشیم.»
سرمربی ملوان که با برنامه رادیویی 4-4-2 صحبت می‌کرد، در ادامه گفت:« البته مقصر این اتفاقات در تیم ملی کی‌روش نیست و افرادی هستند که ریش و قیچی را به او داده‌اند. کی‌روش 6 ماه در امارات فعالیت کرد و پس از آن او را اخراج و به نوعی بیرون کردند. بعد از آقای الکس فرگوسن مگر ایشان نفر دوم منچستر یونایتد نبود، چرا از ایشان در آن‌جا استفاده نکردند. باید گفت ما در خیلی از زمینه‌ها با حضور ایشان به نوعی متضرر شدیم.»
 محمد مایلی کهن سرمربی موفق تیم جوان ملوان دسته اول فوتبال ایران که این روزها دوباره منتقد کی‌روش است بعد از رفتن روی خط یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر و یک برنامه رادیویی شبکه ورزش، این بار در برنامه ورزش و مردم از سر صداقت  انتقاداتش از سرمربی تیم ملی را ادامه داد و این قدر احساسی شد که به خودش هم تاخت. او که می گفت کارلوس کی‌روش اصلا به اندازه پولی که گرفته برای ایران کاری نکرده و اعتقاد داشت شخصیت برانکو با کی‌روش قابل مقایسه نیست، در بخشی از حرف هایش درباره خودش گفت: « همه میگن صداقتم مردم رو کشته من میگم حماقتم مردم رو کشته. من با صدای بلند میگم احمقم. اگه احمق نبودم  برای منفعت خودم یه کارهای دیگه میکردم.» 
سالهاست که بسیاری از اهالی فوتبال ایران درباره مایلی کهن اعتقاد دارند او یکی از پاک ترین و بهترین و صادق ترین اهالی این فوتبال است اما با فشار احساسی کلامش ، شکلی از انتقاد را بروز می دهد که کارایی لازم را ندارد. این بار هم او در ورزش و مردم ، کمی بیش از حد احساسی شده است. او بی شک یکی از دوست داشتنی ترین اهالی فوتبال ایران است که البته به کارلوس کی روش اعتقادی ندارد و این مربی را نقد می کند.

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۹ دی ۱۳۹۵
من طرفدار کی روش نیستم . اما هر آدم عاقلی عملکرد چند سال اخیر تیم ملی را می بیند و رتبه اول آسیا باور می کند که کی روش مربی بزرگی است . او قاطع و با برنامه است . از روی احساسات کار نمی کند . و برنامه های او را هر بازیکنی قبول دارد و به آن عمل می کند . قبلاً پشت سر ژاپن وعربستان و قطر و کره بودیم امروز هر چه می دوند به ما نمی رسند . ما را به جام جهانی برد و عملکرد عالی داشت . در مقابل آرژانتین یک لحظه در بعد از وقت قانونی وا دادیم و الا پا به پای آنها آمدیم . او میداند چه بکند ولی متأسفانه داخلی ها هوچیگرند .
4 | 0 پاسخ
سلام میگوید: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
ببند دهنت را .مردم او را میخواند موفق هم بوده .تو چکار کردی که همه از تو متنفرند .اصلاح کن خودت را
0 | 0 پاسخ