اتهام بزرگ به مهران مدیری؛ او از جریانات سیاسی خط می گیرد؟/کمپین علیه دورهمی و مهران مدیری!

۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۵۵۹۵ دانلود ویدئو ۴
توضیحات

 صحبت‌های مهران مدیری در برنامه شب گذشته «دورهمی» واکنش‌ها و اعتراض‌هایی را در فضای مجازی به راه انداخته و برخی مخاطبان، جملات انتقادی او را به جریانات سیاسی کشور نسبت می‌دهند.
مهران مدیری در برنامه شب جمعه «دورهمی» در ادامه بیان تعریف «شجاعت» عباراتی را مانند «جواب آن دل و جرات خارق‌العاده را با سازش‌کاری و منفعت‌طلبی می‌دهیم» و «تو که نمیتونی، بتمرگ خانه‌ات» به کار برد. این جملات مدیری با واکنش‌های مختلف کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شده که برخی از آن‌ها این ادبیات را نامناسب می‌دانند و نسبت به آن معترض‌اند. صحبت‌های مدیری در برنامه «دورهمی» پیش‌تر هم مورد انتقاد قرار گرفته است.
مهران مدیری در برنامه شب گذشته گفت: «عده‌ای جرات کردند وارد عملیاتی شوند که به آن‌ها گفته شده بود، برگشتی در آن نیست. اگر ما بودیم چه کار می‌کردیم، امروز که شرایط کاملا عادی است، جواب آن دل و جرات خارق‌العاده را با سازش‌کاری و منفعت‌طلبی می‌دهیم. اگر دل و جرات بعضی از کارها را ندارین، چرا پست‌هایی را می‌گیرید که انجام وظایفش دل و جرات می‌خواهد، تو که نمی‌تونی بتمرگ خانه‌ات».
اعتراض مردم در شبکه‌های اجتماعی تا آنجا ادامه یافته که حتی کمپین هایی علیه مدیری به راه افتاده و تعداد اعضای آن نیز رو به افزایش است.
بسیاری معتقدند که اگر باید صداوسیما تریبون منتقدان هم باشد، چرا این تربیون در اختیار افراد یا هنرمندان با نگاه‌های متفاوت قرار نمی‌گیرد؟

داغ ترین ها

نظرات (4)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
بنده خدا میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
باسلام وادب خدمت هم میهنان بزرگوارم . متاسفانه هراز گاهی رسانه ملی میدان رابه افرادی می سپارد وبرعملکرد وگفتار آنان هم نظارت نمی کند تادربیان حقایق تلخ وشیرین جامعه دچار افراط و تفریط نشوند وبه راحتی ازفضای بازسیاسی برای تخریب چهره های خدوم وزحمتکش نظام باهرگونه گرایش سیاسی بهره نگیرند.اقای مدیری فردی دلسوز وباتجربه هست وانشاءالله که چنین نیتی را نداشته اند ولی بایدبگونه ای عمل کنند که جامعه را مشوش ننمایند.
10 | 18 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
این بنده خدا مزدوره . توی قضیه تحصن نمایندگان مجلس هم خیلی پاچه خاری کرد. متاسفانه اکثر هنربندان از همین قماش هستند: احمد نجفی ، جهانگیر الماسی ، هوشنگ و رضا توکلی ، امین حیائی ، سعید آقاخانی ، حمید لولائی ، شریفی نیا ، پروانه معصومی ، افسانه بایگان ، مهران رجبی ، مهران غفوریان ، ... اگر بخواین غیر مزدور ها رو نام ببرین احتمالا فقط رضا عطاران رو میشه نام برد.
10 | 28 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
دقیقا مصداق این ضرب المثله ک یکی یه حرف میندازه صاحباش میان برش میدارن...دم مهران مدیری گرم...
13 | 11 پاسخ
*** میگوید: ۲۹ آذر ۱۳۹۵
حقیقت همیشه تلخ هست ظاهرا !!!
12 | 7 پاسخ