دختر ایرانی از آزار بی رحمانه دو پسر جوان جلوی چشم همسر آینده اش می گوید

۲۵ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۳۷۵۹۰ دانلود ویدئو ۶
توضیحات

دو مرد جوان با ورود به یک منزل دختر جوانی را مورد آزار و اذیت قرار دادند.
در حالي كه اين دختر گفته است با پسری که قصد ازدواج داشته در منزلی بوده و ناگهان دو نفر با ورود به آنجا، نامبرده را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، اما پليس در تكاپوست تا با پيدا كردن سرنخ هایی، راز اين جنايت را فاش كند.
تحقيقات پليس در اين‌باره از چند روز قبل آغاز شد. آن روز دختر جوان به دادسراي یکی از شهرستان های فارس رفت و گفت دو مرد ناشناس او را مورد آزار و اذيت قرار داده اند.
دختر جوان در توضيح اين ماجرا گفت: روز حادثه با پسر مورد علاقه ام به منزلی رفتیم در خانه تک و تنها نشسته بودیم و با هم مشغول صحبت بودیم که آن اتفاق وحشتناک برایم افتاد. ناگهان دو نفر وارد خانه شدند، دست و پای دوستم را بسته و با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس متواری شدند.
این دختر جوان ادامه داد: وحشت كرده بودم و با گريه التماس مي‌کردم كه رهايم كنند اما آنها مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و در ادامه يكي از آنها موبايلش را نشانم داد و فهميدم كه از صحنه آزار و اذيتم فيلم گرفته اند.
آنها تهديد كردند كه اگر شكايت كنم و موضوع را به خانواده‌ام بگويم اين فيلم را پخش مي‌كنند و آبرويم را مي‌برند.
آنها گفتند كه كسي جرأت ندارد از آنها شكايت كند، در نهايت نيز فرار کردند.من نيز پس از دقایقی از آن خانه بیرون آمدم و با رفتن به خانه موضوع را برای پدر و مادرم تعریف کردم و تصميم گرفتيم شكايت كنيم.با اظهارات اين دختر جوان بازپرس شعبه، تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي را مأمور شناسايي و دستگيري مردان شيطان‌صفت كرد. از سوي ديگر مأموران با كمك شاکی توانستند به چهره فرضي متهمان دست يابند كه نخستين سرنخ را در اختيار كارآگاهان گذاشت.
كارآگاهان در ادامه توانستند با سرنخ هایی که به دست آورده بودند این دو متهم را شناسایی و دستگیر کنند.
متهمان مدعي هستند كه بيگناهند به همين دليل آنها با صدور قرار بازداشت موقت راهي بازداشتگاه پليس آگاهي شدند تا تحقيقات براي به دست آوردن سرنخهای بیشتر از این توطئه سیاه ادامه یابد.

داغ ترین ها

نظرات (7)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۵ آذر ۱۳۹۵
فقطط اعدام
24 | 16 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
اعدام برای جلو گیری از ارتکاب این جرم هاست برای حفظ بنیان خانواده ولی متاسفانه برای بعضی ها باید اجرایی شود تا پیش گیری شود
11 | 7 پاسخ
علی میگوید: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
اولا دختری که با یک نا محرم وارد خانه ای میشود به قصد گناه وارد شده است و دروغ است اگر بگوید غیر از این بوده . ثانیا این دو نفر از کجا می دانسته اند که این دو نفر داخل خانه اند تا بیایند و دست پسر را ببندند و به دختر تجاوز کنند معلوم است که این پسر با دو نفر وارد شده همدست بوده و دختر را برای فروش به این خانه آورده است و بقیه صحنه سازی بوده . در هر حال بنظر من حقشان است چنین دخترانی که در خانه هایی با نامحرم وارد میشوند که این بلا برسرشان بیاید .از عقل بدور است که غیر از این فکر کنیم که اینگونه دختران خود معصوم هستند .
9 | 7 پاسخ
payam میگوید: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
مقصر اصلی دختر خانمی است که با فردی ناشناس به مکانی ناشناس رفته است . اگر به این مکان نرفته بود با ز هم این اتفاق می افتاد؟ " با پسر مورد علاقه ام به منزلی رفتیم در خانه تک و تنها نشسته بودیم و با هم مشغول صحبت بودیم"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 | 8 پاسخ
حمیدازاد میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
به نظرمن پسرموردعلاقش این نقشه رو بااون دونفرکشیدن واین کاروانجام دادن
9 | 7 پاسخ
چه خبر میگوید: ۳ دی ۱۳۹۵
خخخخخخ حقشه
7 | 7 پاسخ