شلیک‌گلوله‌به سینه ‌پدربرای‌معافیت‌ازخدمت‌سربازی!

۲۲ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۳۱۲۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

یک جوان 20 ساله الیگودرزی برای رهایی از خدمت سربازی، پدر 60 ساله اش را هدف گلوله قرارداد.
فرمانده انتظامی الیگودرز لرستان افزود: ضارب که توسط نیروی انتظامی دستگیر شده، در بازجویی اعتراف کرده که هدفش از شلیک گلوله به سمت پدرش، مصدوم کردن وی برای معافیت از خدمت سربازی و یا انتقال به شهر الیگودرز بوده است. سرهنگ خدارحم ذلقی درباره جزئیات حادثه اظهار کرد: جمعه شب گذشته صدای شلیک گلوله در خیابان کارگر شهر الیگودرز موجب وحشت مردم این منطقه شد که پس از اعلام این حادثه به پلیس و حضور ماموران انتظامی در محل وقوع جرم مشخص شد مردی 60 ساله بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه به شدت مجروح شده که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.
وی اضافه کرد: در مرحله نخست حادثه مشکوک به سرقت مسلحانه تشخیص داده شد ولی با توجه به این که سرقتی از منزل انجام نگرفته بود تحقیقات درباره این حادثه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان الیگودرز قرار گرفت. سرهنگ ذلقی با بیان این که در تحقیقات مشخص شد که فرزند این مرد در مرخصی سربازی به سر می برد ولی کسی از حضورش در الیگودرز اطلاع ندارد افزود: پس از دستگیری متهم، وی در بازجویی اعتراف کرد که چند روز در شهر الیگودرز پنهان شده و منتظر ایجاد موقعیت برای مصدوم کردن پدرش بوده تا این که سرانجام با ورود شبانه به منزل پدرش با شلیک گلوله وی را مصدوم کرده است.

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
چرا؟ میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
چرا سربازی اختیاری و ارتش تخصصی درست نمی شود؟دولت که همه جور امکانات و بودجه دارد.سربازی آماتوری و ناکارامد و اسلحه ها قدیمی و امکانات محدود.
7 | 6 پاسخ