اقدام وحشتناک دندانپزشک خانه سینما، بازیگر زن سرشناس را روانه اتاق عمل کرد

۱۳ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۱۰۱۳۰ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

رزیتا غفاری تازه ترین پست اینستاگرام خود را به جریان عمل جراحی دندان اش اختصاص داد.
رزیتا غفاری، بازیگر سینما و تلویزیون، عکس پس از عمل جراحی خود را صفحه شخصی اش منتشر کرد.
غفاری طی پستی در این خصوص نوشت: «روز بر همه شما عزیزان بخیر.. از شما چه پنهان یه چند روزى در بیمارستان براى عمل جراحى بسترى بودم! البته داستانش مفصله که اگه از حوصله‌تان بدور نیست… لازم می دونم که حتما براتون تعریف کنم که شما خدایی نکرده گرفتار این بلا و مصیبت نشوید… داستان از روزی شروع شد که یک دکتر دندانپزشک به اعضای خانه سینما معرفى شد… قضیه برمی‌گرده به پانزده سال پیش…! در این اوضاع یکى از دندان‌هایم کرم خوردگى مختصری داشت و من هم وقت رو مغتنم شمردم و به آقاى به ظاهر دکتر مراجعه کردم… بگذریم…دکتر محترم مته را در فکم شکاااااند و دَرشَم بست و چهار استامینافون بهم داد که مسمومیت خونی پیدا کردم… درد کم کم به سراغم آمد و ….. و….. و…. در این پانزده سال چهار مرتبه جراحى فک و لثه و بارها پیوند استخوان شدم … استخوان فک و سینوس‌ها کاملا از بین رفت و بالاخره چند روز پیش تحت عمل جراحی سینوس قرارگرفتم…! که امیدوارم آخر این داستان غم انگیز باشد! نتیجه این که لطفا حتى براى کمترین درد به پزشک متخصص و حاذق مراجعه کنید. امروز مرخص شدم…! دوستون دارم و دعایم برای شما عزیزان فقط سلامتیست … سلامتیست…سلامتیست…. انشاالله.»

 

 

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
habib میگوید: ۱۳ آذر ۱۳۹۵
من هم دندان درد گر فتم هر جا رفتم گفتند باید دندان ها یعقل کشیده شود وهزینهاش پانصد هزار تومان می شود به جراح دیگری مراجعه کردم گفت هفتصدهزاتومان میگیرم گفتم فلانی پانصد هزار میگرفت درجواب گفت فکتو داغون می کرد بعد با التماس میفرستادت پیش من خواهرم باید به متخصصص خوب مراجعه کنی.
11 | 12 پاسخ
مجید میگوید: ۱۳ آذر ۱۳۹۵
متاسفانه مشکلات درمانی از بی دقتی حاصل میشود .ولی بیماران محترم ومحترمه اگر در زمان مناسب یعنی قبل از درد دندان مراجعه نمایند دچار این مشکلات نمیشوند .مشکل این خانم یک کیست فکی است که پیشرفت پیدا کرده و امیدوارم زودتر خوب شوند ولی غفلت بیمار در سیر بیماری مشهود است.
11 | 12 پاسخ