اعتراض شدید همسر بازیگر سینمای ایران: ابتذال سینمای ایران را فرا گرفته است/همان بهتر که عنایت بخشی در چنین فضایی کار نکند

۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۹۱۳۵ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

سیمین بازرجان فیلمنامه نویس و عضو انجمن فیلمنامه نویسان ایران درباره وضعیت جسمانی همسرش "عنایت بخشی" گفت: خدا را شکر همسرم "عنایت بخشی" از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار است. چندی پیش سرماخوردگی شدیدی داشت که با تکمیل روند درمان رو به بهبودی است.
وی دلیل کم کاری عنایت بخشی در سینما و تلویزیون را اینگونه تشریح کرد: خودتان خبر دارید که کیفیت آثار بسیار پایین آمده و از طرفی سینما در دستان جوانان افتاده و کار برای پیشکسوتان خیلی کم شده است.
این فیلمنامه نویس سینما ادامه داد: هر از چند گاهی پیشنهاداتی برای بازی به عنایت بخشی می شود که اگر نقش های خوب و در شان وی باشد قبول می کند. "بخشی" از این موضوع و کم کاری های سالیان اخیر خود اصلاً ناراحت نیست.
همسر عنایت بخشی در همین راستا افزود: در سینمایی که امکان کار در آن وجود ندارد و فیلم های مبتذل و ضعیف ساخته می شود، نبود امثال "عنایت بخشی" باعث خوشحالی است.
بازرجان خاطرنشان کرد: این دوستان فیلمنامه نویس و سینماگر شب ها دور هم جمع می شوند و به صورت اشتراکی فیلمنامه را در فضایی نامناسب خلق می کنند. وقتی اثری به این شکل خلق شود، نتیجه اش بهتر از وضع حاضر نخواهد شد. عنایت بخشی ترجیح می دهد در آثاری بازی کند که با تفکراتش همخوانی داشته باشد

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۹ آذر ۱۳۹۵
عجب تو اوضاع چرت الان شکی نیست!ولی ما یادمونه این اقا قدیما هممیشه صاحب کاباره و خونه فسادبود !خخخخ الان واسه ما جانماز اب میکشن! حزب باد به اینا میگن!
17 | 19 پاسخ
پاسخ ناشناس : ۱۱ آذر ۱۳۹۵
بنده هم با نظرشماموافقم ومن نیز یادم هست که چه فیلمهای کاباره ای و روسپیگری و ... بازی می کردند وچقدر هم راضی بودند حالا ما به رویشان نیاوردیم دلیل نابینایی ما نیست.
مهمان میگوید: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
ببین چه اتفاقاتی در پشت صحنه و جلو صحنه سینمای ایران افتاده که همه شاکی هستند
12 | 16 پاسخ