تهدید جنجالی همسر کارگردان فیلم توقیف شده با بازی مهناز افشار و طناز طباطبایی

۰۷ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۴۹۰۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 شیما منفرد همسر عبدالرضا کاهانی و تدوینگر فیلم "ارادتمند نازنین بهاره، تینا" در واکنش به توقیف فیلم و اظهارات مسئولان ارشاد، با انتشار متنی واکنش نشان داد و نوشت:
بر خلاف ادعاى برخى سايت ها، كاهانى تا كنون واكنشى مبنى بر توقيف فيلم "ارادتمند؛ نازنين بهاره تينا" نشان نداده و من به عنوان تدوينگر و همسر كارگردان ديدگاههاى خود را با اجازه ايشان مطرح كرده ام و احتمالا باز هم مطرح خواهم كرد.
حقايق زيادى در مورد فيلم وجود دارد و مدير فعلى فستيوال فجر و مسئولان ارشاد بهتر از همه حقايق را مى دانند اما يا سكوت كرده اند يا ترجيح مى دهند دروغ بگويند و متظاهرانه ممنون متانت كاهانى باشند. بهتر است وزارت ارشاد و سايت هاى مرتبط و غيرمرتبط به شايعه پراكنى و حدس و گمان ها خاتمه دهند. فيلم "ارادتمند؛ نازنين بهاره تينا" صاحبانى دارد و - با شناختى كه از صاحبانش دارم - اجازه نخواهند داد هر اتهامى به فيلم وارد شود. از انتشار داستان جعلى فيلم توسط برخى اشخاص در وزارت ارشاد و به اين بهانه اخراج دو عضو شوراى پروانه نمايش تا اتهام استفاده از حكم حكومتى و متفاوت بودن فيلم نامه از فيلم ساخته شده و لجاجت هاى شوراى پروانه ساخت و كارشكنى نمايندگان خانه سينما در همين شورا و حرف هاى زيادى که در ماههاى گذشته از زبان آدم هاى مختلف نقل شده، همه و همه جواب هاى قانع كننده اى دارد كه بهتر است وزارت ارشاد به جاى شايعه پراكنى و حفظ موقعيت دنبال شفاف سازى اذهان عمومى باشد. در غير اين صورت انتشار يك فايل صوتى، همگان را از وضعيت پيچيده و سرنوشت عجيب فيلم آگاه خواهد كرد.
وقتى از فيلم ديده نشده تصويرى بحرانى و مستهجن ارائه مى شود نشانه بي كفايتى آدم هاى مسئول است. پيش از اين سانسورچى ها هم شأن و منزلتى داشتند. حالا دوستان و همراهانمان هم سانسورچى شده اند و در عين حال اداى آدم هاى روشنفكر را در مى آورند.
اتهام ها را از فيلم دور كنيد. قرار نيست عده اى خاص هميشه در آرامش باشند. ما هم دلمان براى آرامش تنگ شده و ضمن پافشارى بر نمايش قطعى فيلم، اعلام مى كنيم حرف هاى مهمى هم براى گفتن داريم

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین