پارس آنلاین

لو رفتن پیشنهاد خصوصی سردار قاسم سلیمانی به ابراهیم حاتمی کیا

240 × 135
480 × 270
569 × 320
640 × 360
کارگردان ۶۴سینما ۴۲۱رسانه ۳۳ابراهیم حاتمی کیا ۳۸بادیگارد ۵۱سفر ۵۹شایعه ۴۰سوریه ۶۷قاسم سلیمانی ۷فیلمسازی ۳دفاع پرس ۱فرمانده سپاه قدس ۱آن بیست و سه نفر ۱

«ابراهیم حاتمی‌کیا» کارگردان مطرح سینمای ایران و سازنده فیلم بادیگارد در گفت‌وگو با دفاع پرس با اشاره به علت سفر به کشور سوریه اظهار داشت: مدت‌ها بود به دنبال فرصتی بودم به سوریه بروم، اما خیلی دیر این اتفاق برای من رقم خورد. روح من برای این سفر در تلاطم بود و با رفتن به سوریه آرامش پیدا کردم.
 وی درباره شایعه فیلم ساختن در سوریه بیان کرد: سفر به سوریه با هدف فیلم‌سازی نبود؛ من هم اکنون ده‌ها گزینه و پیشنهاد فیلم‌سازی دارم و در انتخاب هر کدام از آن‌ها مختارم، اما فعلا درباره هیچ‌کدام از موضوعات مطرح شده به نتیجه قطعی نرسیده‌ام.
 سازنده فیلم تحسین شده بادیگارد در ادامه گفت: از سفر به سوریه و دیدن مناطق و جریان مقاومت خوشحالم و حالم خوب است و به دنبال تکرار این سفر هستم؛ ممکن است در آینده نزدیک دوباره به سوریه بروم. حضورم در سوریه به دلیل ساخت فیلم نیست و فقط به اعتقاداتم مرتبط است.
 حاتمی‌کیا پیش‌ از این در گفت‌وگویی درباره پیشنهاد سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس برای ساخت فیلم سینمایی «آن بیست و سه نفر» گفت: پیشنهاد سرلشکر سلیمانی یک مسئله خصوصی بود، اما من نمی‌دانم چه کسی این پیشنهاد را رسانه‌ای کرد. من به شخصه درباره این پیشنهاد توضیحات لازم را به سرلشکر سلیمانی ارایه داده‌ام.

دیدگاه ها (۰)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.