ادعاهای جوانی که کلیه‌اش را به اکبر عبدی اهدا کرده است

۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۶۳۹۷ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

اواسط اردیبشهت ماه امسال بود که اکبر عبدی کمدین برجسته سینما و تلویزیون بعد از مدتها دیالیز توانست به لطف عمل جراحی پیوند کلیه، اوضاع جسمی بهتری را تجربه کند.
جوانی که به عبدی کلیه داد صادق سریع‌کار بود؛ جوانی ۲۴ ساله اهل کاشان شهر سهراب سپهری که درگیری‌های اقتصادی فراوان او را ناچار کرد به اهدای کلیه.
این جوان اما بعد از پیوند کلیه به دلیل ایجاد ضعف جسمانی در بدنش نتوانسته به شرایط طبیعی بازگردد و فعالیت شغلی سابق خود را پی گیرد.
صادق سریع‌کار با بیان اینکه انتظار حمایت بیشتری از طرف عبدی را داشته بیان کرد: البته آقای عبدی به من لطف کردند و از طریق برادرشان ناصر عبدی مبلغی برای اهدای کلیه به من پرداخت شد ولی متأسفانه مشکلات جسمی بعد از عمل اهدای کلیه باعث شد نتوانم درست به کار بپردازم.
وی درباره اهدای کلیه به عبدی اظهار داشت: به دلیل شرایط اقتصادی سخت خانواده ام و اینکه خواهرم در آستانه ازدواج بود و درآمدم کفاف فراهم آوردن مقدمات ازدواج وی را نمی داد تصمیم به اهدای کلیه ام گرفتم و البته حتی در زمان اهدای کلیه به آقای عبدی و  وقتی از من درخواست گفتگوی تصویری شد زیربار نرفتم چون نمی خواستم گمان کنند به خاطر دیده شدن چنین کاری کردم.
این جوان ادامه داد: حالا هم که به درخواست خودم گفتگو می کنم صرفا برای بیان درددل است تا مخاطبان بدانند واقعا به لحاظ اقتصادی در چه وضعیتی هستم.
صادق سریع‌کار افزود: بعد از اهدای کلیه یکی از بستگان آقای عبدی در رسانه ها بیان کرد که حمایتهای ویژه ای از من کرده است ولی جز همان مبلغ ناچیز هیچ حمایتی از من نشد و تازه برخی از دوستان نزدیکم گمان کردند که واقعا اتفاق خاصی در زندگیم افتاده و حتی برخی از من تقاضای دریافت وام کردند(!) اما شاید هیچ کس نداند که به دلیل مشکل جسمی از کار بیکار شده ام و با کارگری گذران زندگی می کنم که آن هم روزی هست و دروزی نیست و در نهایت مدام قرض روی قرض است که انباشته می‌شود

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲ آذر ۱۳۹۵
اینکه اهداء اعضاء کار خدا پسندانه و نوع دوستی هست و . . . ، حرفی نیست> ولی دوست عزیز هزاران نفر مثل شما و شاید بسیار بدتر از وضعیت اقتصادی شما در این کشور زندگی می کنند ولی برای رفع مشکلاتشان حراج به اعضاء بدنشان نمی زنند قطعاً اگر قبل از اهداء هم اهل کار بودی وضعیت ات به اینجا نمی کشید حال اکر اکبر عبدی نبود و یک نیازمند عضو در وضعیت اقتصادی مثل خودت بود، باز چشم به حمایت و مستمری مادام العمر داشتی؟ حق بده که فکر کنیم با اهداء یک کلیه تصمیم به بیمه عمر خود و خانواده داشته ای چرا چون فکر کردی اکبر عبدی است و فلوس موجود !؟!؟!؟!؟!!؟
14 | 16 پاسخ
حسینی تبار میگوید: ۶ آذر ۱۳۹۵
پسر خوب برو دنبال زندگی ات.. فقط اگر تو را مجبورکردند و کلیه ات را در آوردند حق داری شکایت کنی. اگر تونبودی کلیه ای دیگر ... خودت خواستی .. سرکیسه کردن حرفه با شرفی نیست
11 | 10 پاسخ
سید اتابک ناظم میگوید: ۷ آذر ۱۳۹۵
داداش سلام میدونی که اقای اکبر عبدی اسمش متعلق به خودشونه ولی آبرو اعتبارش متعلق به ایران و ایرانیه ودر واقع سرمایه غیر مادی کشورمون هست که مثل جون برامون عزیزه........پس به دلیل فشار اقتصادی که روی همه مون هست که اصلا منکرش نیستم. ازبدترین طریق یعنی رسانه ای کردن انچه که بین شما و خانواده محترم عبدی رخ داده که مطمینیم استاد عبدی . قدر شناس ترین هنرمند ایرانی هست که تاریخه معاصر بهش دیده . ......موجبات رنجش ما رو ایجاد نکن.خواهشا
12 | 17 پاسخ