سیلی مامور شهرداری به گوش مادر دستفروش فومنی/ویدیویی که خون ایران را به جوش آورد

۲۹ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۶۲۵۴ دانلود ویدئو ۴
توضیحات

 آنطور که در فیلم مشخص است کارمند سدمعبر شهرداری پس از جمع آوری وسایل این خانم با وی درگیری لفظی پیدا کرده و در کمال تاسف اقدام به سیلی زدن به وی می کند. 
در همین رابطه هوشنگ عباسقلیزاده شهردار فومن  با بیان اینکه جمع آوری دستفروشان یک کار قانونی است اظهار کرد: برای تمامی دستفروشان محلی اختصاص پیدا کرده و علی رغم اینکه همه‎ی آنها به محل جدید انتقال پیدا کرده اند اما این خانم همچنان در جای سابق خود حضور پیدا می کند. 
شهردار فومن ضمن محکومیت اقدام کارمند سدمعبر شهرداری در برخورد با این خانم دستفروش اعلام کرد: جمع آوری سد معبر باید مبتنی بر ضوابط قانونی باشد و ماموران شهرداری به هیچ وجه حق درگیری ندارند. عباسقلیزاده در ادامه اظهار کرد: با توجه به ابعاد حادثه و بررسی دقیق موضوع ضمن دلجویی از این بانوی دستفروش حتما با این مامور خاطی برخورد قانونی خواهد شد و احتمال اخراج او نیز وجود دارد.

داغ ترین ها

نظرات (4)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۹ آبان ۱۳۹۵
این شهردارباید این مامور نفهم را اخراج نماید
13 | 11 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۹ آبان ۱۳۹۵
شهر داریها متاسفانه یکی خلافکارترین نهادهای شهری هستند وادم سالم یا در انها نیست یا بسیار ناچیز واندک.وایکاشکی مردم فومن از خود غیرتی نشان می دادند و بند بند این مامور شهر داری بی.....را از هم باز می کردند.
9 | 8 پاسخ
محسن میگوید: ۷ آذر ۱۳۹۵
این آدم باید اعدام بشه
9 | 10 پاسخ
شيرزادي میگوید: ۱۵ آذر ۱۳۹۵
آقاي محترم شما يك ايراني هستيد و يك ايراني هيچوقت اينچنين بر خوردي را با كسي و آن هم زني كه حكم مادرت را مي كند .اين برخورد انساني نمي باشدمگر چه اتفاقي افتاده كه به اين شكل توي گوش يك زن پير مي زني مي بايست از راه قانون وارد شويد هيچ مرجعي نمي تواند اجازه ايچنين برخوردي را به شما بدهد واقعا باعث تعصب است
10 | 8 پاسخ