زن جوانی که می گوید در زندگی ام گناهی نکره ام، آزمایش DNAاش می گوید دخترش فرزند شوهر او نیست! / عجیب ترین پرونده دادگاه قضایی در دست بررسی

۱۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۳۸۷۹۲ دانلود ویدئو ۱۶
توضیحات

چندی قبل مرد ۳۲ ساله خانواده با دریافت این پیامک آشفته و هراسان به دادسرای هشتگرد رفت و از همسرش به اتهام رابطه غیر اخلاقی شکایت کرد. 
روزنامه ایران نوشت:این مرد با نشان دادن پیامکی که از یک جوان ناشناس دریافت کرده بود به بازپرس گفت: من کارمند یک گروه خودروسازی هستم که زندگی آرام و بدون دردسری داشتم. ۱۱ سال پیش با همسرم «اکرم» ازدواج کردم و هیچ وقت به هم بی‌احترامی نکردیم و از هم دلخور و رنجیده نشدیم. نمی‌گویم خوشبخت‌ترین مرد بودم اما همیشه از زندگی‌ام رضایت داشتم و برای رفاه و آسایش همسر و دو فرزندم، تلاش کرده‌ام، اکرم نیز همیشه همراه من بوده و با کم و زیاد زندگی‌ام ساخته است. اما متأسفانه خوشبختی‌مان دوام زیادی نداشت.
چرا که مدتی قبل از یک شماره تلفن همراه اعتباری، پیامکی دریافت کردم که زندگی‌مان را ویران کرد. فردی ناشناس ادعا کرد که مینا دختر کوچک پنج‌ساله‌ام فرزند واقعی من نیست بلکه او، پدر این دختربچه است، با دریافت این پیامک ویران شدم و باورم نمی‌شد. بی‌سر و صدا بچه را برداشتم و به آزمایشگاه ژنتیک رفتیم. اما متأسفانه جواب آزمایش DNA حاکی از آن بود که بین من و دخترکم «مینا» هیچ رابطه پدر و فرزندی وجود ندارد و او فرزند واقعی من نیست.
این مرد شاکی در حالی که می‌لرزید، ادامه داد: آقای بازپرس حالا از خواب و خوراک افتاده‌ام. روزگارم سیاه شده است و دیگر انگیزه‌ای برای کار و زندگی ندارم. مرا از این برزخ پر درد نجات بدهید.
پس از طرح این ماجرا از طرف مرد جوان، پرونده به شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز فرستاده شد و هیأت قضایی دادگاه در نخستین گام، این مرد شاکی و دختر خردسال را به پزشکی قانونی معرفی کردند و پزشکی قانونی پس از انجام آزمایش‌های تخصصی سرانجام عدم تجانس ژنتیکی پدر و دختر را اعلام کرد و آنها را دارای رابطه پدر و فرزندی ندانست.
بدین ترتیب، مادر «مینا» در برابر اتهام سنگینی قرار گرفت و بازداشت شد. وی با انکار شدید اظهارات شوهرش گفت: من زنی ساده و بی‌حاشیه‌ام که در زندگی جز اطاعت و محبت به همسرم، فکر دیگری در سر نداشته‌ام. از مدتی قبل متوجه شیطنت‌های زنی مطلقه شدم که به همسرم وعده خرید خودرو و خانه می‌داد و او را وسوسه می‌کرد تا از من و فرزندانش جدا شود. حالا هم تصور می‌کنم این زن با دسیسه‌هایش قصد فروپاشی ‌زندگی مرا دارد. همسرم نیز با نقشه این زن دنبال بهانه‌جویی است تا مرا از خانه بیرون کند و زن بگیرد وگرنه این ماجرای غیرواقعی حتی از تصور من هم دور است. می‌توانید از اهالی محل در مورد سلامت اخلاقی و پاکی من تحقیق کنید. در زندگی‌ام هیچ‌گاه تخلف یا گناهی نکرده‌ام.
در تعقیب فرستنده پیامک
قاضی هدایت رنجبر رئیس شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز دستور شناسایی مالک خط اعتباری تلفن همراه و دستگیری وی را صادر کرد. مأموران پلیس پس از شناسایی محل زندگی این جوان، وی را در خانه‌اش دستگیر کردند و برای بازجویی به اداره آگاهی کرج بردند.
این پسر ۲۱ ساله در حالی که بشدت ترسیده بود منکر هرگونه آشنایی با خانواده شاکی شد و گفت: مدتی قبل تلفن همراهم و بیست هزار تومان پولم را دزدیدند و چون گوشی‌ام ارزان قیمت بود بی‌خیال ماجرا شدم و شکایتی نکردم. اصلاً شماره سیستم کارتم را فراموش کرده‌ام و خط دیگری دارم. به تازگی هم نامزد کرده‌ام و دنبال دردسر و ماجرا نیستم.
نفی رابطه پدر فرزندی
با وجود انکار این متهم، وی به همراه دخترک ۵ ساله برای انجام آزمایش ژنتیک به ‌پزشکی قانونی معرفی شدند ولی نتیجه آزمایش‌ها وجود رابطه پدر و فرزندی بین او و «مینا» را نفی کرد و این جوان از اتهام رابطه نامشروع تبرئه شد هر چند نامزدش نیز او را ترک کرد و حتی دچار آسیب روحی شد اما در ادامه رسیدگی به این ماجرای مرموز، قضات دادگاه به اتفاق آرا، مادر «مینا» را به ۹۹ ضربه شلاق تعزیری محکوم کردند اما وی با استخدام وکیل به حکم دادگاه اعتراض کرد و گفت: این پیامک شوم زندگی‌ام را متلاشی کرده پس از ۱۱ سال زندگی مشترک به همراه دختر کوچکم از خانه طرد شده‌ایم و فامیل، دوست و همسایه به چشم گناهکار به ما نگاه می‌کنند و آواره شده‌ایم. بارها تصمیم گرفتم با مرگ خودخواسته به این زندگی پردرد پایان دهم اما دختر کوچکم جز من هیچ پناهی ندارد. او ناخواسته و بی‌گناه مورد خشم پدر و فامیل قرار گرفته و از دیدن خواهر بزرگ‌ترش محروم شده است.
«مینا» هنوز نمی‌داند چرا مورد نفرت اطرافیان قرار گرفته است و در بی‌کسی و تنهایی در دامان من اشک می‌ریزد. من اگر متهم به رابطه غیراخلاقی شده‌ام آن فرد ناشناس کیست که هنوز او را نمی‌شناسم؟ من بی‌گناهم و قربانی دسیسه شده‌ام. به گفته پزشکان یک در میلیون امکان خطا در آزمایش ژنتیکی هست. تلاش می‌کنم تا بی‌گناهی‌ام ثابت شود.
با اعتراض این زن جوان به حکم دادگاه قرار است قضات دیوانعالی کشور به پرونده این واقعه عجیب رسیدگی کنند اما به نظر می‌رسد راز این ماجرا وقتی روشن می‌شود که کارآگاهان فرستنده پیامک را شناسایی کنند.

داغ ترین ها

نظرات (16)

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
یکی باید به این حاجیه خانم بگه خودتی گلم تو خبر نداری ولی انکه پیامک داده خبر داشته خودتی گلم خودتی...
15 | 16
مهمان میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
امکان دارد بچه در بیمارستان با نوزاد دیگری عوض شده باشد.البته شاید
21 | 13
حبیب میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
ممکن نیست در بیمارستان بچه عوض شده باشد
18 | 19
مهمان میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
امکان جابجایی عمدی کودک در زمان تولد هست. از طریق بیمارستان مخل تولد هم بررسی شود. کودکانی که یک روز در یک محل بدنیا امده اند مطالعه شوند.
20 | 14
ا.ر میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
با سلام این امکان وجود دارد که هنگام متولد شدن این بچه، با بچه واقعی این خانواده عوض شده باشد.
22 | 14
دوست میگوید: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
شايد بچه به هنگام تولد در بيمارستان عوض شده و كسي از اين موضوع باخبر است و قصد سوءاستفاده دارد. بهتر است يك آزمايش DNA ديگر براي ارزيابي رابطه «مادر» و «فرزند» هم گرفته شود اگر بچه، دختر واقعي مادر هم نبود. موضوع عوض شدن بچه است اگر فرزند واقعي مادر بود ساير احتمالات بررسي شود.
21 | 15
محمد میگوید: ۱۳ آبان ۱۳۹۵
شاید در هنگام تولد شخصی جای بچه ها رو عوض کرده.ببینید ژنیتیک با مادرش میخونه یا نه؟
20 | 13
مهمان میگوید: ۱۳ آبان ۱۳۹۵
بیمارستان مرجعه کند شاید بچه عوض شده
15 | 14
مهمان میگوید: ۱۳ آبان ۱۳۹۵
چرا با ازمایش ژنتیک رابطه مادر و فرزندی بین زن و دخترش را کنترل نکرده اند! شاید اصلا این دختر فرزند این زوج نباشد و جابجایی صورت گرفته است!
21 | 14
ناشناس میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
ازمایش بین مادرفرزند انجام بدید شاید بچه تو بیمارستان عوض شده
15 | 14
مهمان میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
آزمایش مجددازیک مرکز پزشکی قانونی دیگر
14 | 13
مهمان میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
بررسی امکان عوض نمودن نوزادهنگام ولادت,وازمایش تشخیص ارتباط,وازمایش مجددازمرکزدیگر؛ضروری است
14 | 14
مهمان میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
شايد در بيمارستان در بدو تولد عوض شده وكسي بهعمد اين كارو كرده واكنون با پيامك قصد پليدش را اجرا كرده روز تولد دختر در بيمارستان بررسي شود و دي ان اي از همه گرفته شود و راز حتما بر ملا ميشود
13 | 9
مرضیه ت میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
متأسفانه رواج فساد و فحشا چنین تبعاتی هم به دنبال دارد.واقعا خدایا کی درست میگه,اشتباه کجاست ؟
12 | 18
م الف میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
شاید این بچه فرزند این مادرهم نباشد و در واقع عوض شده باشد
17 | 15
کارآگاه عبود میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
اخوی مشکل را بزرگ نکنید . بچه را حتما عوض کرده اند در بیمارستان و همینه که آزمایشات رابطه پدر فرزندی را نفی کرده و زن هم راست میگه و خلافی نکرده . بگردید و مقصر اصلی را پیدا کنید که از این واقعه با خبر بوده و به دلایلی بچه را عوض کرده است.
23 | 15