جوان غیرتی دوست پسر خواهرش را جلوی چشمان خانواده اش به قتل رساند

۰۴ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۳۰۲۴۲ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

فروردین سال گذشته درگیری بین دو جوان در منطقه‌ای در تهران به مأموران گزارش ‌شد. وقتی پلیس به محل رسید، مشخص شد یکی از این دو جوان به قتل رسیده‌ است.
در تحقیقاتی که مأموران انجام دادند، مشخص شد دعوا بین دو پسر به نام‌های بابک و آیدین رخ داده و در این میان بابک به قتل رسیده‌ است. به‌این‌ترتیب آیدین بازداشت و بازجویی‌ها از او آغاز شد.
آیدین اتهام قتل را قبول کرد و گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار خواهرم شده‌ بودم. او مرتب با تلفن همراهش حرف می‌زد و پیامک می‌داد. وقتی از او پرسیدم با چه کسی حرف می‌زند، توجهی نکرد؛ ضمن اینکه به من هم نمی‌گفت آن فرد کیست تا اینکه خودم تحقیق کردم و متوجه شدم او با بابک ارتباط دارد. من بابک را می‌شناختم و این موضوع خیلی ناراحتم کرد. احساس کردم به من خیانت شده ‌است؛ او حق نداشت با خواهر من رابط عاشقانه برقرار کند؛ به‌همین‌دلیل هم ناراحت شدم و مقابل خانه بابک رفتم تا به او اعتراض کنم و بگویم چرا این کار را کرده‌ است. بابک را صدا زدم و با هم درگیری لفظی پیدا کردیم. با بالارفتن صدای ما بود که چند نفر از اعضای خانواده‌اش بیرون آمدند و دعوا شروع شد و بابک من را زد؛ برای اینکه بتوانم از خودم دفاع کنم، با چاقو یک ضربه به او زدم.
متهم درباره اینکه چاقو را از کجا آورده و چرا برای دعوا با خود چاقو برده بود، گفت: من برای دعوا چاقو نبرده‌ بودم؛ این چاقو همیشه با من بود و از آن استفاده نمی‌کردم. د آن لحظه وقتی دیدم بابک در حال کتک‌زدن من است و تعداد کسانی که از او حمایت می‌کنند هم زیاد است، نتوانستم با دست از خودم دفاع کنم و چاقو کشیدم.\
این در حالی است که اولیای ‌دم هم با اعلام شکایت خود گفتند: ما در جریان رابطه بابک با خواهر این جوان نبودیم؛ اگر او اعتراضی داشت، باید به خواهر خودش اعتراض می‌کرد. وقتی مقابل خانه ما آمد، عربده‌کشی کرد و بابک هم برای اینکه او را آرام کند، بیرون رفت اما مرد جوان پسرمان را زیر مشت و لگد گرفته‌ بود و اهالی هم سعی کردند او را از این وضعیت بیرون بیاورند که او چاقو کشید و پسرمان را به قتل رساند.
با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد

داغ ترین ها

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
حيدر میگوید: ۵ آبان ۱۳۹۵
اين پسر جوان اول نبايستي جلوي منزل ان مقتول برود جلو خواهر خودش بگر فت با خواهرش صحبت بكرد اگر شرايط داشت خواهرش و ان پسر خوبي بود ازدواج بكردند و دوم ايكه اگر چنين شرايطي نبود به پسر و خا نواده اش تذكر بداد سوم اينكه اگر اين دو شرايط انجام نمي شد مملكت قانون دارد شكايت مي كرد اين فرد مزاحم خواهرم مي شود و حقش بايستي اعدام شود وگرنه هر كه باهركه خصومتي دارد يكي را مي كشد مي گويد جر يان ناموسي است و دولت با چنين افراد ي بايستي رحمي نكند
22 | 17 پاسخ
صبا میگوید: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
واقعا جوان غیرتی لقب همچین ادماییه که میگین این ادما دیونن دیونه نه غیرتی مایه ننگ جامعن خودشون هرکاری میکنن بعد دم از ناموس پرستیم میززنن متاسفم برا این مردمان جاهل همین
13 | 15 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
اره صبا خانم,شما دخترها هر کاری دوس دارین انجام میدین ی ادم غیرتیم پیدا میشه میگین ننگ جامعست,تاسف
13 | 12 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
کجا اد م کشتن اسمش غیرته .از این اسمی که گذاشتن ناراحتم.شرط میبندم خودش قبلا با دختری رابطه داشته مگه میشه نداشته باشه.فقط ناموس اون ناموس بوده ناموس وقتی معنا داره که بحث مزاحمت زوری باشه نه اینکه طرف رازی باشه.
9 | 7 پاسخ
چه خبر میگوید: ۳ دی ۱۳۹۵
جوان غیرتی..خخخ
7 | 5 پاسخ