گفتگو با مرد ساطور زن که به پلیس حمله کرد+ فیلم

۰۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۱۲۱۱۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

سارق ساطور به دست که در زمان دستگیری قصد زخمی کردن ماموران را داشت در عملیات پلیسی دستگیر شد.
چندی پیش ماموران کلانتری 13 آبادان با دستور سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی این شهر برای پایان دادن به سرقتهای شبانه داخل خودرو وارد عمل شدند.
ماموران در این مرحله پی بردند که سارق تک رو زمانیکه مردم در مراسم عزاداری امام حسین(ع) در تکیه ها هستند وارد عمل شده و با تخریب قفل درها اقدام به سرقت داخل خودرو کرده است.
بدین ترتیب ماموران با توجه به شیوه و شگرد دزد شب رو به سراغ مجرمان سابقه داری که به تازگی از زندان آزاد شده بودند رفته و خیلی زود پی بردند که "اعلا" که از تبهکاران حرفه ای است در این سرقت ها نقش داشته است.
همین سرنخ کافی بود تا مخفیگاه این متهم در منطقه ذوالفقاری تحت نظر قرار گرفته شود و "اعلا" بدون اطلاع از اینکه زیر نظر ماموران است ساعت 20 نخستین شب آبان ماه از مخفیگاهش خارج شد و زمانیکه قصد سرقت از خودرویی در منطقه امیرکبیر را داشت ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند.
"اعلا" وقتی خود را در برابر ماموران دید ساطوری که همیشه همراه داشت از زیر لباسش بیرون کشید و قصد داشت با حمله به سمت ماموران راه فراری پیدا کند اما ماموران با تیزهوشی توانستند وی را زمینگیر کنند.
این متهم در اعترافاتش به ماموران گفت: پس از آزادی از زندان به خاطر اعتیاد به شیشه و تامین هزینه های مواد مخدر مجبور به دزدی شدم.
وی افزود: زمانیکه مردم برای عزاداری ایام محرم در تکیه ها بودند به سراغ خودروهای پارک شده می رفتم و با تخریب قفل درها اقدام به سرقت داخل خودرو می کردم.
"اعلا" ادامه داد: در این 2 موتور سیکلت هم سرقت کردم و اموال سرقتی را یوسف با قیمت ارزانی می خرید که فقط می توانستم هزینه اعتیادم را بپردازم.
این متهم که معروف به "اعلا ساطور" است گفت: وقتی ماموران را پیش روی خود دیدم برای فرار از دست پلیس تصمیم گرفتم با ساطور به آنها حمله کنم اما بی فایده بود و دستگیر شدم.
در این مرحله ماموران با اطلاعات به دست آمده به سراغ مالخر پرونده که یوسف نام دارد رفته و پس از دستگیری وی از مخفیگاهش وسایل سرقتی به دست آمد.
بنا به این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته اند.

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
تقی میگوید: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
کثافت را باید چندین سال زندان کنند
0 | 0 پاسخ