عصبانیت ستاره های میلیاردی استقلال از اقدام عجیب منصوریان

۰۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۷۴۰۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

علیرضا منصوریان در این روزها که تیمش روی ریل موفقیت افتاده قصد دارد کاری کند تا تمام تمرکز بازیکنان استقلال روی فوتبال باشد. منصوریان در اولین اقدام قصد دارد حضور بازیکنان در اینستاگرام را ممنوع کند تا آنها به دور از حاشیه فوتبال خود را ادامه بدهند.
منصوریان شب  بازی  با  سایپا و زمانی که از سالن نشست خبری خارج می شد به یکی از بازیکنان جوان تیمش اشاره کرد که استعداد فوق العاده ای دارد اما حضور در صفحات مجازی فوتبال او را نابود کرده است.
منصوریان در صحبت هایش چندین بار تاکید کرد که بازیکنانی مثل علی دایی و کریم باقری با اینستاگرام بزرگ نشده اند و آنها در عصری بازی می کردند که اصلاً صفحات مجازی وجود خارجی نداشت و این نسل از بازیکنان تنها با تکیه بر تلاش و تمرین به این جایگاه رسیده اند.
او همچنین ادعا کرد که تصمیم کارلوس کیروش، سرمربی تیم ملی و پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی کاملاً درست است که اجازه نمی دهند بازیکنان شان حضوری در شبکه های اجتماعی داشته باشند و این موضوع باعث می شود آنها تنها روی فوتبال شان تمرکز کنند.
سرمربی استقلال در حال حاضر تصمیم خود را گرفته است و  حتی شنیده شده که این اقدام سرمربی آبی‌ها خشم بازیکنان استقلال را به دنبال داشته است. حالا باید دید آیا بازیکنان میلیاردی استقلال صفحات اجتماعی خود را که تنها راه ارتباط با هواداران است را می بندند یا تصمیات دیگری خواهند گرفت.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین