پارس آنلاین

فرزاد فرزین و رضا گلزار در پشت صحنه گران ترین سریال شبکه نمایش خانگی ایران

240 × 135
480 × 270
569 × 320
640 × 360
خواننده ۱۴۹پشت صحنه ۱۳۰دوربین ۳۹رسانه ۳۳محمدرضا گلزار ۱۳۹منوچهر هادی ۹هومن سیدی ۳۵فرزاد فرزین ۷۲بازیگر ۲۴۹ساره بیات ۲۳حسین یاری ۷تهیه کننده ۲۷مهدی گلستانه ۳حسین خواجه امیری ۳عاشقانه ۹پسران آجری ۱کنسرت روی آب ۱سگ های پوشالی ۱

خواننده آلبوم 6 پس از حضور و ایفای نقش در در فیلم‌های سینمایی «پسران آجری»، «کنسرت روی آب» و «سگ های پوشالی»، این بار در مقابل دوربین منوچهر هادی به ایفای نقش می پردازد.
 فرزاد فرزین به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال «عاشقانه» معرفی شده است و این در حالی ست که بازیگرانی چون: محمدرضا گلزار، ساره بیات، هومن سیدی و حسین یاری پیش از این به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده بودند.
توضیحات روابط عمومی این سریال حاکی از آن است که فرزاد فرزین تنها به عنوان بازیگر در این سریال حضور دارد و هنوز هیچ مذاکره ای درباره ساخت و اجرای قطعاتی با صدای فرزین برای این پروژه مطرح نشده است.
چهارمین تجربه سینمایی فرزاد فرزین در حالی به مرحله عمل رسیده که کارگردانی «عاشقانه» را منوچهر هادی بر عهده دارد و مهدی گلستانه نیز تهیه کننده این اثر است.
چندی پیش حضور حسین خواجه امیری (ایرج) در پشت صحنه تولید این اثر و انتشار تصاویر این حضور در رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفت.

دیدگاه ها (۶)

چه شود این سریال،رضا اومد پشتش همه شاخام اومدن،عمو هومن که سالاریه واس خودش،ساره بیات و بهاره کیان افشارم که فوق العادند،مهناز افشارم که جای خود دارد...وای دارم ذوق مرگ میشم!

  • سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار
  • ۲ آبان ۱۳۹۵
  • پاسخ
  • 13

ای جانم سوپر استارنازنینم کنار خواننده خوب و محبوب با صدای عجیبش این سریال عاشقانه ای زیبا ست ♥

فرزااااااد

اخ جون فرزاد جونمممممممممم

یه مشت نابازیگر در کنار هم , خدا بداد برسه..!

مزخرف

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.