این دختر 17 ساله از4 پسر باردار است!/دستور قضایی برای شناسایی پدر جنین

۱۳ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۶۱۸۰۳ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

دختری که رفتار پسرانه دارد هنوز فکر می کرد دوستان دوران کودکی اش او را از خود می دانند.
مارال بین بچه محل ها به مجید معروف بود و از بچگی با پسران هم کوچه ای بازی می کرد به طوریکه رفتارش پسرانه شده بود و هیچ همبازی دختری نداشت.
او حتی وقتی مدرسه تعطیل می شد با دوستانی که همگی پسر بودند به خانه برمی گشت و خانواده اش هرچه اصرار داشتند این رفتارش اشتباه است گوشش بدهکار نبود.
17 ساله شده بود که دوستانش قرار گذاشتند به شمال سفر کنند او هم که بعد از مرگ پدرش یکه تاز خانه شان بود شال و کلاه کرد و روانه یکی از شهرهای شمالی شد بدون اینکه بداند چه سرنوشت شومی در انتظارش است.
شب نخست بود پس از کلی بازی و تفریح همه در ویلای اجاره ای خوابیدند اما هنوز نیم ساعت نگذشته بود که مارال سایه دوستانش را بالای سرخود دید آنها مشروب خورده بودند و این بار مارال هرچی التماس کرد و مدام گفت که بچه ها من مجید هستم کسی گوش نداد و 4 دوست صمیمی اش یکی پس از دیگری به او تجاوز کردند و بعد بدون شرمساری رفتند به اتاق هایشان و خوابیدند.
صبح روز بعد مارال دیگر در ویلا نبود از آن روز به بعد مارل دیگر جواب تماس های دوستانش را نداد آنها پیغام دادند که پشیمان هستند و مست بوده و ندانستند چه کردند اما مارل مرتب به خود می پیچید و بارها تصمیم به خودکشی گرفت.
3ماهی نگذشته بود که مارال فهمید باردار است و سراغ پسرها رفت هیچکدام نمی پذیرفتند که پدر باشند باید سقط جنین می شد و مارال از لحاظ جسمانی قادر به این کار نبود .
این دختر که هنوز رفتاری پسرانه دارد با مراجعه به دادسرا به طرح شکایت پرداخت و از پسران متجاوز شکایت کرد.
با ادعاهای این دختر دوستان کثیف او بازداشت شدند و همگی پذیرفتند تحت تاثیر مشروبات الکلی همان شبانه وسوسه شده اند تا به مارال تجاوز کنند.
با دستور بازپرس برای شناسایی پدر جنین آزمایشات ژنتیکی صورت گرفت و پرونده به دادگاه کیفری ارجاع شد.

داغ ترین ها

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مای پلاس میگوید: ۱۳ مهر ۱۳۹۵
یعنی الکی الکی اقا مجید رو باردار کردن عجب زمونه ای شده ها
37 | 17 پاسخ
سید محمد میرکمالی میگوید: ۱۴ مهر ۱۳۹۵
خود کرده راتدبیر نیست -عدم تربیت صحیح والدین و خود محور بودن انسان و دوری از اطاعت و بندگی خدا انسان را به این ذلت و خواری می کشاند .برای همه محبان علی ع مخصوصا جوانان این مملکت در هرکجای این دنیای پهناور که می باشند: طلب هدایت و نجات و خدا محوری را از استان قدس حضرت حق دارم
21 | 19 پاسخ
میلاد میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
پسر خوب چرا اااااااااا!!!!!!
9 | 8 پاسخ
مینا میگوید: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
بدکرده اااه
0 | 0 پاسخ
علی میگوید: ۴ آبان ۱۳۹۶
هنوز رفتار پسرانه داره؟عجب پررو تشریف داره این مجیده
0 | 0 پاسخ