پیرعروس فراری، عامل سقوط داماد جوان از ساختمان چهارطبقه/پایان خونین یک ازدواج اجباری

۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۱۳۰۵۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 عصر 29 شهریور ماه امسال ماموران کلانتری 168 سیزده آبان در جریان مرگ مرموز مرد جوانی در بیمارستان قرار گرفتند و با حضور تیمی از ماموران در بیمارستان مشخص شد که یوسف 38 ساله پس از سقوط از طبقه 4 ساختمانی در شهرک فردوس به بیمارستان منتقل شده است.
تجسس های پلیسی ابتدا نشان از خودکشی این مرد جوان را می داد و تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه پس از 12 روز از این ماجرا پدر یوسف با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ادعای عجیبی را پیش روی بازپرس ایلخانی در شعبه هشتم قرار داد.
این پدر به بازپرس ویژه قتل گفت: 3 سال پیش به خاطر دلسوزی که نسبت به دختر خواهرم داشتم پسرم را به عقد دختر عمه 52 ساله اش در آوردم و پس از مراسم جشن عروسی آنها در خانه ای در شهرک فردوس منطقه شهر ری زندگی شان را شروع کردند.
وی افزود: در این سالها اختلافاتی بین یوسف و سمیرا بود تا اینکه خواهرزاده ام اصرار داشت تا سرمایه 20 میلیون تومانی پسرم را از او بگیرد و همین موضوع اختلافات آنها را بیشتر کرد تا اینکه صبح روز حادثه پسرم و همسرش به خانه من آمدند.
پدر میانسال افزود: برای حل مشکلاتشان پیشنهاد دادم که پس انداز20  میلیون تومانی پسرم را بین هم تقسیم کنند اما عروسم اصرار می کرد که یوسف همه پولها را به او بدهد که با عصبانیت و دعوا از خانه خارج شدند.
این پدر در حالی که اشک می ریخت گفت: پس از رفتن پسرم شنیدم که او دست به خودکشی زده است در صورتی که می دانم عروسم با همدستی فرد دیگری پسرم را از طبقه چهارم ساختمان به پایین پرت کرده است چون اگر سمیرا قاتل نبود در مراسم خاکسپاری شوهرش حضور پیدا می کرد اما از همان روز فراری شده است.
بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی در این مرحله دستور داد تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات بیشتر و بررسی علت مرگ مرد جوان وارد عمل شوند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین