پسر جوان از کانال کولر وارد اتاق خوابم شد و به زور با من خوابید / دادگاه شیراز این پسر را به اعدام محکوم کرد

۰۵ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۳۷۸۴۵ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

دختر جوان که در یکی از شب‌های سال 94 هدف تعرض مرد جوان قرار گرفته بود، روز بعد با مراجعه به مأموران و طرح شکایتی گفت: نیمه‌شب، با خواهرم در خانه خوابیده بودیم که با سر و صدایی از خواب بیدار شدیم ناگهان پسری را دیدیم بالای سرمان ایستاده است.
او تهدیدمان کرد که اگر کوچک‌ترین سر و صدایی بکنیم ما را می‌کشد و سپس دست‌ها و پاهایمان را بست. در حالی که وحشت کرده بودیم با گریه، التماس می‌کردیم رهایمان کند اما او بدون توجه به گریه و خواهش هایم به من تعرض کرد و پس از سرقت‌ طلا و مقداری پول نقد پا به فرار گذاشت.
پیش از فرار تهدیدم کرد اگر شکایت کنم و موضوع را به خانواده‌ام بگویم، فیلم‌هایی که از من گرفته پخش می‌کند و آبرویم را می‌برد. فیلم را که دیدم وحشتم بیشتر شد. حتی او گفت کسی جرأت ندارد از وی شکایت کند.
به‌دنبال اظهارات دختر جوان، بازپرس پرونده، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور شناسایی و دستگیری این شیطان‌صفت کرد. کارآگاهان نیز با کمک دختر جوان متهم را چهره‌نگاری کردند.
سرانجام این تبهکار چندی قبل دستگیر شد اما با وجود اینکه شاکی او را شناسایی کرده بود مدعی شد که بی‌گناه است.
در چنین شرایطی بازپرس جنایی برای وی قرار بازداشت صادر کرد و پرونده به دادگاه کیفری فارس ارسال شد. در جلسه دادگاه متهم اقرار کرد که از طریق کانال کولر وارد خانه دختر جوان شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
سرانجام این تبهکار جوان محاکمه شد و قضات دادگاه او را به اعدام محکوم کردند. با تأیید حکم در دیوانعالی کشور او در آستانه اعدام قرار گرفت.

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مریم میگوید: ۶ مهر ۱۳۹۵
چه وحشتناک٬ به کجا داریم میریم ما!!!!
25 | 22 پاسخ
پیمان میگوید: ۶ مهر ۱۳۹۵
واقعا برات متاسفممممممم
27 | 24 پاسخ
امیرسام میگوید: ۳ آبان ۱۳۹۵
واقعا برای همچین کشوری که جمهوری اسلامی ایران نام دارد همچین خبرهای ضد و نقیض را بشنویم و ببینیم جای تاسف دارد
18 | 15 پاسخ