بازیگر زن سرشناس،در پارتی کرج دستگیر شد

۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۵ ۵۵۵۱۲ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

در یک پارتی شبانه، 12 دختر و 17 پسر دستگیر شدند که یک بازیگر معروف نیز در میان آنان به چشم می‌خورد. در یک پارتی شبانه در یکی از باغات استان البرز  12 دختر و 17 پسر دستگیر شدند. یک منبع آگاه گفت: بنابر اعلام خبری به پلیس استان البرز، مبنی بر برپایی پارتی شبانه در یک ویلای شخصی، مامورین نیروی انتظامی وارد عمل شده و با ورود به این ویلا 29 دختر و پسر را دستگیر کردند. در بین دستگیرشدگان یک مرد تبعه غیر ایرانی و نیز بازیگر معروف سینما و تلویزیون، خانم «ک» نیز به چشم می‌خورد. در این ویلا مقادیری مشروبات الکلی و مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
علی میگوید: ۶ مرداد ۱۳۹۵
غاقل شدن از داخل مملکت وفقط چسبیدن به سیاست نتیجه ای بهتر از این نداره !!!! مسولین سرگرم غارت بیت المال با انگشتر عقیق به دست وتسبیه در جیب '!!! فقر گسترش پیدا کرد !!! سن ازدواج به خاطر اینکه ما فقط شعار اسلامی دادیم بالا رفت نتیجه این شد !!!! به بیرون کشور بیشتر از داخل توجه کردیم !!!! تلویزیون ما عین شبکه های خارجی وقتش را گذاشت برا تبلیغات !!!! پول بیشتری تو تبلیغاته !!! تورا به خدا چند ساعت از اول انقلاب تا حالا با تلویز یون جمهوری اسلامی برای ازدواج اسان تبلیغ شده !!!! خدا وکیلی در جمهوری اسلامی !! به اندازه برنج محسن تبلیغ ازدواج شده !!!! من توجه میکنم همیشه برنامه های مفید وقت بسیار کمی دارند ومجری عجله میکنه کارشناس تمام کنه تبلیغات برنج محسن یا..... بشه !! اینه جوونا میخوان تخلیه کنند !!! افسار از دستتان در رفت فقط شعار !!!!!!!!!!!!!!!!!
41 | 26 پاسخ
بیکار میگوید: ۶ مرداد ۱۳۹۵
ازدواج آسان؟؟ چحوری میشه ازدواج آسان کرد؟ وقتی من که خیر سرم رفتم دانشگاه دولتی لیسانس گرفتم الان با 27 سال سن هیچ جا کار مرتبط با رشته تحصیلیم بهم نمیدن؟ حتما میگی کار زیاده آره کار زیاده تاکی میشه کارگری کرد؟ استخدامی های هم که هر چند سال برگذار میشه همش مال فرزندان شهدا و جانباز وایثارگره. فرض کن تلویزیون 24 ساعته ازدواج آسان رو تبلیغ کنه چی واسه من داره هان؟ من حداقل ها رو واسه ازدواج ندارم. اگه داشتم بدون مراسم عروسی و جشن و ...
45 | 31 پاسخ