در سالن کنسرت باران آمد و امین رستمی با چتر روی صحنه رفت/گزارش اختصاصی تی وی پلاس از اولین کنسرت امین رستمی به همراه گفتگوهایی جذاب با طرفداران دوآتشه اش

۱۷ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ۲۴۶۴۲ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

امین رستمی خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی ایران، بالاخره بعد از مدت ها و برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت. در شبی که طرفداران امین رستمی بارها از خواننده محبوب شان درخواست خواندن آهنگ پرطرفدار «بارون» را کردند، او به احترام آنها دو بار این ترانه را روی صحنه برایشان اجرا کرد و شب زیبایی را برایشان رقم زد.

گروه خبری و تصویربرداری تی وی پلاس هم در این شب کنار امین رستمی و طرفدارانش حضور پیدا کرد تا لحظات زیبای این کنسرت باشکوه را برایتان به تصویر بکشد. 

در کنار گزارش این کنسرت، در این ویدئو گفتگوهایی خواهید دید با امین رستمی، امیرحسین آرمان و چند طرفدار دو آتشه امین که حرف ها و شعر خواندن هایشان جلوی دوربین تی وی پلاس قطعا شما را سر ذوق خواهد آورد. 

گزارش اختصاصی تی وی پلاس از کنسرت 15 شهریورماه 1394 امین رستمی را همین الان از کانال موسیقی تی وی پلاس می بینید. 

موسیقی

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
brayan میگوید: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
بعد امیر تتلو همه واسه طرفداراشون اسم گذاشتن. ,ولی اسم طرفدارای امیر با همه فرق داره آخه رو اسم خودشه .تتلو تتلیتی
51 | 55 پاسخ
میثم میگوید: ۸ مهر ۱۳۹۴
چه گزارشگر لوسی اه اه اه
44 | 54 پاسخ
مریم میگوید: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
واقعا توی بعضی کنسرت ها میشه فهمید چه نظم وچه مدیریت وهزینه ای شده مثل کنسرت مرتضی،بنیامین،وبعضیای دیگه.کاش این پیشرفت بین همه اتفاق بیفته وهمه چیز خوشگل وبابرنامه ریزی پیش بره.آی لاویوتی وی پلاس
40 | 44 پاسخ