پاسخ های صریح و بی پرده امین رستمی: مثل خیلی از خواننده ها شارلاتان بازی بلد نیستم/فهمیدم اگر بچه پررو نباشی له می شوی/با حمید عسکری قطع ارتباط کردم چون آدم قبل نبود - اختصاصی

۱۰ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ۱۶۵۷۲ دانلود ویدئو ۶
توضیحات

امین رستمی خواننده جوان و خوش صدای موسیقی ایران که این روزها در تدارک اولین کنسرت خود که قرار است 15 شهریورماه 94 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه ببرد، به دعوت تی وی پلاس پاسخ مثبت داد تا ما با او در یک گفتگوی بی پرده و صریح که شاید پیش از این هیچ گاه مشابه اش را از امین رستمی ندیده باشید، بنشینیم و حرف هایی بزنیم که قطعا جنجال های زیادی را به همراه خواهد داشت. 

امین رستمی از تهیه کننده سابق خود، شارلاتان بازی های برخی اهالی موسیقی (به گفته خودش)، حمید عسکری و شرایط موجود در موسیقی ایران ابراز ناراحتی کرد و حرف هایی به زبان آورد که مثل خودش بی ریا و از ته دل بودند. 

گفتگوی اختصاصی تی وی پلاس با امین رستمی که تنها چند روز دیگر اولین کنسرتش را روی صحنه خواهد برد را همین الان از کانال موسیقی تی وی پلاس ببینید.

موسیقی

نظرات (6)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
S میگوید: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
ایشون حق نداره در مورد حمید عزیز اینطوری صحبت کنه.حمید ,بنظرم ادم متواضع و فروتنی است.عاشق طرفدارانش است.این حرفها بهش نمیچسبه!!!!!!
55 | 54 پاسخ
DMAJ میگوید: ۶ مهر ۱۳۹۴
تو در حدی نیستی که بخوای از بهترین خواننده ایران جدا بشی بچه حمید جان عسکری ازت جدا شده چون لیاقت میخواد کسی باهاش کار کنه
52 | 60 پاسخ
nanasisi میگوید: ۱۰ دی ۱۳۹۴
ما هیچی از زندگی این افراد نمیدونیم خیلی بهتره که دربارشون قضاوت نکنیم
43 | 44 پاسخ
کریمی میگوید: ۱۰ دی ۱۳۹۴
واقعا حق نداری این چنین صحبتایی را در رابطه با حمید جووووووون بگی
41 | 38 پاسخ
بهناز میگوید: ۵ تیر ۱۳۹۵
حتما لیاقت نداری که حمید باهات کار نکرد، تو کجا و حمید کجا با اون صدای مزخرفش
17 | 18 پاسخ
مهرشاد میگوید: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
آخه حميدعسكري شد خواننده فقط سلطان احساس وآقاي با اخلاق امين رستمي
0 | 3 پاسخ