مامان و باباهایی که بی خیال بچه هایشان شدند و سالن وزارت کشور را با عمو فیتیله ای ها روی سرشان گذاشتند/گزارش اختصاصی از اولین کنسرت عموهای محبوب تلویزیون ایران در شبی که بلیت هایشان ته کشید

۱۰ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ۱۲۶۷۳ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

عموهای فیتلیه ای محبوب تلویزیون ایران، روی صحنه وزارت کشور رفتند تا اولین کنسرت کودکانه ایران را رقم بزنند.

در این شب پر انرژی، بیشتر از اینکه بچه ها سر ذوق بیایند، این پدر و مادرهایشان بودند که با موسیقی و ترانه های عموهای فیتیله ای، شاد شدند و حسابی انرژی شان را تخلیه کردند.

گزارش ویدئویی اختصاصی تی وی پلاس از این کنسرت متفاوت که تمام بلیت هایش از چند هفته قبل از شروع به فروش رفته بود را از کانال موسیقی تی وی پلاس ببینید.

موسیقی

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
محمد احمدی میگوید: ۱ آذر ۱۳۹۴
شما روبه خدا این چه شلوغ کاری .بابا این بندگان خدا عمو فیتیله های مهربون .این اقایون محترم که عذر خواهی کردند.چراحذف .پسر کوچلوی من همش منتظر پخش عمو فیتیله هست .لحظه شماری میکنه.تو روخدا این برنامه مال بچه هست از سیاست دوره .هیچ وقت بچه ها مثل شما فکر نمی کنند .بیچاره عمو فییتیله های که یک ملت دوسشون دارند کوچک بزرگ تا کور شه چشمی که نمیتونه ببینه.
39 | 37 پاسخ
م صالحی میگوید: ۳ بهمن ۱۳۹۴
دختر کوچولوی من فقط برنامه فیتیله جمعه تعطیله را نگاه می کرد بخشش و گدشت خیلی خوبه و در اسلام سفارش شده شما به یه اشتباه نگاه نکنید یادتون باشه عموهای قتیله ای سالهاست دل بچه ها و مردم این سرزمین را شاد کرده اند.
25 | 27 پاسخ