روحانی مشهور: آقای پرویز پرستویی باید بیشتر دقت میکردید/ درسته که کنسرت خلاف شرع نیست اما باید حریم امام رضا(ع) رعایت شود/از علی مطهری توقع دارم حکیمانه تر رفتار کند/گفت و گوی اختصاصی شورشیرین با حجت الاسلام ادیب یزدی

۲۳ / ۰۱ / ۱۳۹۷ ۲۳۷۰۳ دانلود ویدئو ۷
توضیحات

برنامه شور شیرین با هدف بزرگ سلام بر امام حسین (ع) همه هفته گفت و گویی داغ و باحال را با یکی از روحانیون یا مداحان اهل بیت(ع) انجام می دهد. این هفته مهمان گرانقدر برنامه ما حجت الاسلام ادیب یزدی هستند که افتخار دادند و مهمان این قسمت برنامه شورشیرین شدند. این گفت و گوی ویژه در برج میلاد تهران انجام شد.امیدواریم با دیدن این برنامه کمی بیشتر در زندگی روزمره مان یاد اهل بیت(ع) کنیم و  بیشتر از معصومین الگوبرداری کنیم. با تشکر ویژه از جناب آقای علیرضا شریفی مدیرعامل محترم برج میلاد و جناب آقای حامد رهنما مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد که در تهیه این ویدیو همراهی مان کردند.

فرهنگی و مذهبی

نظرات (7)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهدی میگوید: ۴ شهریور ۱۳۹۵
سلام ممنونم چون هفته آینده عرض کردیدآخرین برنامه شماهست یاحمیدعلیمی دعوت کنیدیاجوادمقدم ممنونم !اگرحمیدعلیمی نیامدحداقل ازمهمان برنامه نظرش راجب حمیدعلیمی بپرسیدممنونم
20 | 19 پاسخ
Ali میگوید: ۵ شهریور ۱۳۹۵
جواد مقدم چيشد پس
18 | 22 پاسخ
مهمان میگوید: ۵ شهریور ۱۳۹۵
دقیقا یه عده خوابند ما هم که نباید خودمون رو به خواب بزنیم که . اصلا چرا مجوز داده میشه که مردم هم بخوان التراض کنن . وزارت ارشاد کجااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایی؟ دقیقا کجااااااااااااااااااااااااااااااایی؟
21 | 20 پاسخ
سما میگوید: ۶ شهریور ۱۳۹۵
عالی بود
20 | 26 پاسخ
رضا میگوید: ۶ شهریور ۱۳۹۵
سلام دیگه نوبت اقا جواد هست
11 | 12 پاسخ
مهمان میگوید: ۸ شهریور ۱۳۹۵
بسیار عالی و جذاب و منطقی . ممنون از شور شیرین که این برنامه رو تدارک دید .
17 | 21 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
فکر نکنم حریم مقدس امام رضا علیه السلام با برگزاری کنسرت در چارچوب موازین شرعی و مثل سایر شهرهای ایران ، رعایت نشود ولی به قطع امام رضا (ع) هم با خلاف هایی اخلاقی و صنفی و امثالهم که هر روز از خراسان و مخصوصاً شهر مقدس مشهد ، تیتر روزنامه ها و جراید و ... می شود ، آزرده خاطر خواهد شد. بهتر است برای حفظ قداست شهر مقدس مشهد ، برنامه ای هم برای کاهش بزهکاری و فساد و اعتیاد داشته باشند.
8 | 6 پاسخ