پارس آنلاین

ویدیویی برای مادران بی اعصاب؛ شگردهایی آسان برای بند آوردن گریه نوزادتان که شاید میلیون ها تومان برایتان ارزش داشته باشد

240 × 135
480 × 270
569 × 320
640 × 360
مادر ۱۰۲بیماری ۶۳کودک ۱۲۲گریه ۳۲درمان ۵۷آرامش ۸کولیک نوزاد ۱گریه بی وقفه ۱دل درد ۱

کولیک نوزاد یا قولنج نوزادی به گریه‌های بی‌وقفه بیش از سه ساعت در روز که بیش از سه روز در هفته رخ دهد و حداقل سه هفته تدام یابد، در نوزادان دو هفته تا چهارماهه‌ای که جز این سالم به نظر می‌رسند، گفته می‌شود. علت بروز کولیک نوزادی هنوز مشخص نشده است. کمتر از ۵٪ نوزادانی که بیش از اندازه گریه می‌کنند، دارای یک عارضه جسمی هستند.

گریه‌های ناشی از کولیک نوزاد می‌توانند موجب اضطراب در روابط، نقصان در شیردهی، افسردگی پس از زایمان، مراجعه‌های بی‌مورد به دکتر، و یا آزار کودک، از جمله سندروم تکان شدید کودک شوند.

کولیک نوزادی در ۵-۲۵٪ از نوزادان رخ می‌دهد. درمان آن عموما غیرمداخله‌گرانه است، و بدون استفاده از دارو‌های معمول یا جایگزین صورت می‌گیرد. کولیک نوزادی اغلب در سه یا چهارماهگی ناپدید می‌شود، اما ممکن است تا یک‌سالگی نیز ادامه یابد. هیچ‌گونه آسیب درازمدتی در ارتباط با کولیک نوزادی وجود ندارد.
در این ویدیو به شما می گوییم که چطور می شود از شر گریه های بی وقفه نوزادتان راحت شوید و به نوزاد عزیزتان آرامش هدیه دهید.

دیدگاه ها (۰)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.