دخترهای ایرانی از دیدن این ویدیو شوکه می شوند/مهندسانی که کارشان ساخت بینی های خوش تراش است، نه ساختمان!/طراح طب؛ اولین مرکز جراحی زیبایی ایران با متُدی که چشم خارجی ها را هم گرد کرده

۱۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۲۸۹۱۴ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

بازار جراحی های زیبایی در ایران همچنان داغ است و اغلب خانم ها با مراجعه به مطب پزشکان جراحی، خواستار برطرف کردن نواقص صورت یا اندام خود هستند. البته آقایان هم جزو مشتریان پروپاقرص این مراکز زیبایی هستند اما طبق آمار، تعدادشان کمتر از خانم هاست. یکی از پرطرفدارترین جراحی های روز ایران، جراحی بینی است که سال هاست بازارش داغ است و آنقدر جراحان ایرانی در این زمینه تبحر دارند که بسیاری از خارج از ایران برای انجام این جراحی وارد کشورمان می شوند. 

در کنار همه اینها، اما بسیاری از بیماران از نتیجه جراحی زیبایی بینی یا فک شان رضایت ندارند چراکه تعریف زیبایی برای آنها با پزشک شان بسیار متفاوت بوده است و به آنچه ایده آل ذهنی شان بوده است نرسیده اند. به همین دلیل مرکز مشاوره زیبایی طراح طب با یک نوآوری بسیار جذاب و خلاقانه برای پزشکان و بیماران علاقه مند به جراحی زیبایی بینی، اتفاقی جدید در این عرصه رقم زده است و آن هم، رونمایی از قالب و تکنولوژی ایست که با استفاده از آن، هر آنچه برای فرم و شکل بینی تان در نظر دارید اتفاق می افتد. مراحلی که یک فرد برای رسیدن به ظاهر ایده آل بینی اش در جراحی باید طی کند را در این ویدیو می بینید و قطعا بعد از دیدن آن، دیگر از انجام هیچ جراحی زیبایی هراس ندارید چراکه کارشناسان و مهندسان طراح طب، سانتی متر به سانتی متر جراحی تان را با خودتان با رسم شکل چک می کنند تا به ایده آل ذهنی تان برسید. 

سلامت و پزشکی

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
خاک تو سرت با این اعتماد بنفس پایین.
30 | 28 پاسخ
hanieh میگوید: ۴ آذر ۱۳۹۵
سلام.آیا گروه پزشکی شما در خارج از ایران هم فعالیت میکند ؟ مثلا در اروپا کشور هلند .
6 | 6 پاسخ