فرمول یافتن همسر مناسب کشف شد؛ به سکوت همسرتان در مقابل خواسته هایتان شک کنید!! / مشاوره ازدواج خانم دکتر حاجی حسینی را از تی وی پلاس ببینید

۲۲ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۲۳۳۹۹ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

ازدواج اتفاقی است که دیر یا زود توی زندگی همه افراد رخ می دهد. اما گاهی اتفاق می افتد که یک ازدواجی با شکست مواجه می شود و زوجین قادر به ادامه زندگی با هم نیستند و از هم جدا می شوند. ولی این جدایی پایان زندگی نیست و با یک انتخاب درست می توانید دوباره ازدواج کنید و زندگی بهتری داشته باشید.
اما این انتخاب درست چگونه باید باشد؟ گاهی هم پیش می آید که رابطه ناموفقی داشتید و یا در نامزدی شکست خوردید و این اتفاقات باعث شده تا دیگر نتوانید به راحتی تصمیم بگیرید و فرد مناسبی را انتخاب کنید. شاید باید درک درستی از شناخت طرف مقابلتان داشته باشید. این شناخت چگونه ایجاد می شود و چطور می توانید فرد مناسب را انتخاب کنید؟ باید به چه نکاتی توجه کنید؟ 
اگر شما هم این مسائل به یکی از دغدغه هایتان تبدیل شده حتما این ویدئو را ببینید.

سلامت و پزشکی

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
ساميار میگوید: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
خيلي حرفهاي دكتر تي وي پلاس خوب و اموزنده است ممنون
24 | 23 پاسخ
هلن میگوید: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
این را توی اینستاگرام بگذارید
24 | 22 پاسخ
اسماعیل پلنگ میگوید: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
بسیارجذاب حقیقت قانون زندگی
0 | 0 پاسخ
اسماعیل پلنگ میگوید: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
بسیارجذاب حقیقت قانون زندگی
0 | 0 پاسخ
آرمان میگوید: ۲۳ تیر ۱۳۹۶
الان چرا خانوم دکتری که داره به ما درس همسر گزینی میده هنوز خودش ازدواج نکرده؟ اگر کرده احیانا نمیدونه که حلقه مهمترین رکنه ازدواجه و خیلی تاثیر گذارتر بود اگر حلقه دستش بود؟ اگر با این سن ازدواج نکرده و احیانا طلاق گرفته خب اشکال نداره ! اما بهتره قبل عمل به این صحبت ها قبلش قبلش برای خودش استفاده کنه.
0 | 0 پاسخ