زن میانسالی که با دست های این جوان ایرانی تبدیل به دختر 14 ساله شد/دندانپزشکی که مدعیست بخاطر عشقش کار می کند، نه ثروت/مستند یک روز زندگی دکتر اردلان صالحیان

۰۷ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۹۵۰۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مرکز تخصصی زیبایی ایمپلنت و لیزر دکتر صالحیان در سال 92 با هدف ارائه کلیه‌ی خدمات تخصصی دندانپزشکی در محدوده قلهک افتتاح شد.این مرکز با مجهز بودن به دستگاه‌ها و وسایل پیشرفته مانند لیزر و با استفاده از مواد دندانپزشکی با کیفیت بالا، همچنین با همکاری متخصصین متعدد در زمینه‌هایی همچون اندودانتیکس جهت درمان ریشه (عصب کشی) ، جراحی فک و صورت جهت انجام جراحی‌های پیچیده (ایمپلنت) متخصص لثه جهت انجام درمان‌های مربوطه و متخصص ترمیمی – زیبایی جهت انجام انواع درمان‌های زیبایی مشغول خدمت گذاری به شما عزیزان بوده است.

دکتر اردلان صالحیان جراح و دندانپزشک زيبایی که دارای مدرک تخصصی ايمپلنت و بازسازی دهان از دانشگاه NYU و مدرک تخصصی زيبايی و طراحی لبخند از دانشگاه جنوا ایتالیا هستند مدیریت مرکز تخصصی زیبایی و ایمپلنت را بر عهده دارند. این مرکز باوفاداری به اصول درمان و صداقت در ارائه خدمات مناسب در جهت کسب رضايت بیماران و اعتماد هر چه بيشتر آنان اماده خدمت گذاری به شما نیز می باشد.

تی وی پلاس به سراغ دکتر صالحیان رفت تا این بار شما را با یک پزشک جوان، کاربلد و از همه مهمتر کارآفرین و جسور آشنا کند. داستان زندگی جذاب اردلان صالحیان را از قاب شبکه تی وی پلاس ببینید. 

سبک زندگی و سلامت

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین